Tünelin sonunda bizi ne bekliyor?

Müthiş bir anı ama o kabızlıktna sonra o bok altın bulmuş gibidir

Ay seninkisi çok yeni beybi ve ben senin ve senden bir tık sonra ki dönemde az da olsa tekme hissederdim inan kaç kere ağlayarak acile gittim tekme hissetmiyorum iki gün boyunca diye doktor çok kızdı bana çocuk küçük hissedemezsin, yorulursan çocukta yorulur ve sessize alır kendini diye seni çokk iyi anlıyorum ama az daha sabır 24-25lere girdin mi hissediyorsun ve endişelerin daha çok azalıyor…

Su ilk girişte soğuk ama durdukça alışıyorsunuz
Kaka meselesine de açıklık getireyim naçizane. Efenim ek gıda alana kadar bebek kakası öyle çok kötü kokmaz. Dayanılmaz şekilde kokarsa bir sorun var demektir takip edip başka tuhaf şeyler varsa doktora götürüyorsunuz. Bir de ilk zamanlar doyup doymadığını anlamak için bez takibi yaptığınızdan o çiş ve kaka pek kıymetli. Korkacak bir şey yok. Pozitif düşünün, kaygılanmayın. Bebek bekleyen tüm anne adayları bebeklerini sağlıkla kucağına alsın, mutlulukla büyütsün. Koliklerden, uykusuzluklardan, sarılıklardan, göğüs yaralarından ve akraba teröründen korusun Rabb'im. Bebekler bol bol emsin memeleriniz süt dolsun taşsın.

Bende merak ediyorum

Tümm anneler adına kocaman bir AMİNN diyorum :)

Ay valla o döneme ışınlanmak istiyorum biraz stresli geçiyor çünkü ama iyi olacak inanıyorum sağlıkla alalım kuzuları kucağımıza inşallah :)

Ay valla o döneme ışınlanmak istiyorum biraz stresli geçiyor çünkü ama iyi olacak inanıyorum sağlıkla alalım kuzuları kucağımıza inşallah :)
Seni çok iyi anlıyorum her dönemi ayrı güzel aminnnnnnnn inşallah kucağı boş olanı da doldursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…