Tünelin sonunda bizi ne bekliyor?

15-20 günlük bebekken kabız oldu iki üç gün ağlama zirlama masajlar doktor önerisiyle fitiller vs derken çok şükür Kemal Sunal'ın essek poku bekler gibi beklediğimiz kıymetli pok geldi. Dedik tamam çok şükür hadi yikayayim ( Ağustos doğumlu hiç silmedim hep yıkadım) baktım ben yikadikca bok çoğalıyor meğerse çocuk pokunu yapmaya devam ediyormuş 🤣🤣🤣🤣 elime koluma bacağıma banyoya her yere poku yaptı ben de kahkahayla temizledim♥️
Müthiş bir anı 😂 ama o kabızlıktna sonra o bok altın bulmuş gibidir 😂😂

Oo sizin az kalmış. Ben daha yolun başındayım 13+5 olduk. Şu an hissedemiyorum o yüzen acaba iyi mi değil mi tedirginliği oluyor. Hareket ettiği döneme gelsek en azından oh iyi hareket ediyor diyeceğim. Güzel bir şey onu hissetmek :)
Ay seninkisi çok yeni beybi ve ben senin ve senden bir tık sonra ki dönemde az da olsa tekme hissederdim inan kaç kere ağlayarak acile gittim tekme hissetmiyorum iki gün boyunca diye doktor çok kızdı bana çocuk küçük hissedemezsin, yorulursan çocukta yorulur ve sessize alır kendini diye seni çokk iyi anlıyorum ama az daha sabır 24-25lere girdin mi hissediyorsun ve endişelerin daha çok azalıyor…🙏🏻

Su ilk girişte soğuk ama durdukça alışıyorsunuz😅😅
Kaka meselesine de açıklık getireyim naçizane. Efenim ek gıda alana kadar bebek kakası öyle çok kötü kokmaz. Dayanılmaz şekilde kokarsa bir sorun var demektir takip edip başka tuhaf şeyler varsa doktora götürüyorsunuz. Bir de ilk zamanlar doyup doymadığını anlamak için bez takibi yaptığınızdan o çiş ve kaka pek kıymetli. Korkacak bir şey yok. Pozitif düşünün, kaygılanmayın. Bebek bekleyen tüm anne adayları bebeklerini sağlıkla kucağına alsın, mutlulukla büyütsün. Koliklerden, uykusuzluklardan, sarılıklardan, göğüs yaralarından ve akraba teröründen korusun Rabb'im. Bebekler bol bol emsin memeleriniz süt dolsun taşsın.

Evet annelerim hamileyim ve herkes bu daha iyi günlerin hele doğsun göreceksin diyor klasik her anneye söylenen laf 😅 tamam uykusuz kalacağız belki yorulacağız ama çoook zor diyecek ne var? Cidden merak ettiğim için soruyorum. Böyle sorunca yaşa gör cevabını alıyorum hep 😂 tamam yaşacağız da zaten bilerek hamile kalmadık mı? O minik insanı besleyeceğiz gazını çıkartacağız uyumasına eşlik edeceğiz çok keyifli değil mi neden dünyamız başımıza yıkılacak gibi tavır sergileniyor 🫣 cidden zor kısmı sadece uykusuzluk mu? Tamamen merakımdan tünelin sonunda bizi ne bekliyor öğrenmek istediğimden soruyorum 😇😇
Bende merak ediyorum 🥹

Su ilk girişte soğuk ama durdukça alışıyorsunuz😅😅
Kaka meselesine de açıklık getireyim naçizane. Efenim ek gıda alana kadar bebek kakası öyle çok kötü kokmaz. Dayanılmaz şekilde kokarsa bir sorun var demektir takip edip başka tuhaf şeyler varsa doktora götürüyorsunuz. Bir de ilk zamanlar doyup doymadığını anlamak için bez takibi yaptığınızdan o çiş ve kaka pek kıymetli. Korkacak bir şey yok. Pozitif düşünün, kaygılanmayın. Bebek bekleyen tüm anne adayları bebeklerini sağlıkla kucağına alsın, mutlulukla büyütsün. Koliklerden, uykusuzluklardan, sarılıklardan, göğüs yaralarından ve akraba teröründen korusun Rabb'im. Bebekler bol bol emsin memeleriniz süt dolsun taşsın.
Tümm anneler adına kocaman bir AMİNN diyorum :)

Ay seninkisi çok yeni beybi ve ben senin ve senden bir tık sonra ki dönemde az da olsa tekme hissederdim inan kaç kere ağlayarak acile gittim tekme hissetmiyorum iki gün boyunca diye doktor çok kızdı bana çocuk küçük hissedemezsin, yorulursan çocukta yorulur ve sessize alır kendini diye seni çokk iyi anlıyorum ama az daha sabır 24-25lere girdin mi hissediyorsun ve endişelerin daha çok azalıyor…🙏🏻
Ay valla o döneme ışınlanmak istiyorum biraz stresli geçiyor çünkü 🫣 ama iyi olacak inanıyorum sağlıkla alalım kuzuları kucağımıza inşallah :)

Ay valla o döneme ışınlanmak istiyorum biraz stresli geçiyor çünkü 🫣 ama iyi olacak inanıyorum sağlıkla alalım kuzuları kucağımıza inşallah :)
Seni çok iyi anlıyorum her dönemi ayrı güzel🥰🥰 aminnnnnnnn inşallah kucağı boş olanı da doldursun inşallah 😌

X