Tüm vücut için peeling?

benimde yüzümde kılcallar yüzeye çok yakın ve derim hassas.yüzümle pek uğraşmam o yüzden.protex sabunum ve loreal kremim var.ne sivilce oluyo ne bişey uğraşma derim.

Türk kahvesi varya onun telvesi çok güzel yapıyo
tüm vücuda uygula

ben de yüzümle ve ya başka yerlerimle çok fazla ilgilendiğimde daha kötü sonuçlar alıyorum, ya da yaptığım günler gayet iyi sonuçlar alıyorum,ama bir-iki gün sonra sivilceyle bile karşılaşıyorum.. saunay gidiyorum ve kendime kese yapıyorum. çok iyi geliyor. kıl dönmeleri daha az yaşanıyor böylelikle

kahve iyi bi etki yaratıyo...
bi de leğenin için bi tutam tuz atıp onla yıkanmak da çok etki ediyo.. sonra güzelce durulanın.....ablam öyle yapıyo benim..yumuşacık olmuş ve cildi beyazlamış...

ben de vücut peelingi için kabak lifi kesesini yine bu forumların birinden okumuştum, kullanmaya başladım, ne bacakta batık ne sivilce hiçbişey kalmıyo ve bebek gibi yapıyor...

evet kabak lifini ben de aldım daha kullanmak nasip olmadı :))
o sanırım daha çok selülit ve çatlaklara iyi geliyo.
bi de kızlar bana sırt ve dekolte bölgesi için maske lazım pürüzsüz olması için. var mı bildiğiniz peeling hani şu kille yapılan maskelerden bahsediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…