İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

uuu az önce diyo ki hatun öle bi kıvırıyosun ki lafları bilinçli yapıyosun sanıyorum diyo
yokkkk anacım iflah olmam ben
çağırın boğa'yı bak benim hakkımdan o gelir uslu kız olurum hemen

ben sana dıyorumm bızı boga paklar cekese o ceker gerısı halay ceker

Bu yıl ikizler burçları ilişki, aile ve kariyer planlarını/aldıkları kararları 11 Hazirandan sonra uygulamalıymış, olumlu sonuçlar almak için =)
Aynı zamanda da benim doğum günüm haziran 11 umarım tüm ikizler hanımlarına harika getirileri olur <3
2012den umudu kesmeyelimmmm =)

bende hiç forma katılmadım bakayım bizim burçdaşlar ne yapmış diye ... çok hareketli değil topik :)
dedim acaba brbirimizden mi sıkıldık

hepimiz aynı oluncaolmadı kanımca

Allahım ben burcumu değiştirmek iistiyorum. en çok sevilen burç hangisi acaba.

bence ikizlerrr dnyaya bi daha gelsem ikizler olurdum

evet kımse yok ıkızler kadını sıkılgandır

leyynn bari bu topıkte sıkılmayın

Baştan sona okudum çok eğlenceliydi. :) kendimi yazmama gerek kalmadı hepinize tek tek katılıyorum :)

demek en sonunda birbirinizden de sıkılıp kendinizi ve topiki imha ettiniz :) çok güldüm.

Baştan sona okudum çok eğlenceliydi. :) kendimi yazmama gerek kalmadı hepinize tek tek katılıyorum :)

demek en sonunda birbirinizden de sıkılıp kendinizi ve topiki imha ettiniz :) çok güldüm.

evett
inan öyle oldu canım
sende hoşgeldin bakalım

hosgledınnn

buradan da sıkılmamak dılegıyle

pfff ben son gunlerde bı buhramlı bı kaprıslı bı sıkılgan bı bıtkın bazen arada mutlu ve huzurlu ama genel anlamda hayattan sıkıldım gıbı :44:

varmı su gunlerde benım gıbı dengesız

pfff ben son gunlerde bı buhramlı bı kaprıslı bı sıkılgan bı bıtkın bazen arada mutlu ve huzurlu ama genel anlamda hayattan sıkıldım gıbı :44:

varmı su gunlerde benım gıbı dengesız

Aynen öyle! O sıkıntı da içimdeki değişiklik isteğini tetikliyor, saçlarıma yöneleceğim sanırımm bu değisim konusunda =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…