İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

ben dönerdım kesın :)))))

benim yanımda pasif kalıyomuş mesaj aynen şu:
çok sevdim ben seni.. varlığında yokluğun koydu ama yanında sözü geçmeyen pasif bi erkek olmak istemiyorum
bana ait olduğunu bile hissedemiyorum bu yüzden biz biz olamadık!
uuuuu çok sertt :26:

ama hakkaten pasif kalıyolar bız cok enerjık çok çalışkansız aynı anda bırcok şeyı yapabılırrız ben buyuzden cok nazara gelıyom valla...ama bırak az daha sürtünsün :))))

kızlar pkı sızınde ıcınızde ara sıra ortaya cıkan bı nurhayat varmı yaaaaaa bnm bı cıkıyo ıcımden bzen zor sokuyorm yerıne

ama hakkaten pasif kalıyolar bız cok enerjık çok çalışkansız aynı anda bırcok şeyı yapabılırrız ben buyuzden cok nazara gelıyom valla...ama bırak az daha sürtünsün :))))

şimdi özledimlere geçtik bende yalandan tabi sayıyorum
ben yokken erkeklerle muhabbet ettin mi demesin diye konuştuğu kızları soruyorum
ahhh be napcam ben bunla :26:
ya bide o bana karışamıyodu özgür oldugumu bildiğinden bu ona çok koymuş

ahhh boğa olsaa onla tamamen bitirdim
yolda görsem tanımıyo modunda davranıyorum
hiç yokmuş gibi
bu koç bildiğin koç
inatçı gururlu 18 gün anca dayanabildi oh olsun

ayy benımde ortaokulda vardı bı tane o da koc burcuydu cok sırnasık yılısık bırseydı

bazen oğlum geliyor okuldan arka arkaya kaç tane soru soruyorum Allah bilir oğlum sakin sakin anlatırken susuyor ve " anne ,dinlemesini bilmiyorsun " diyor ve bazen hak veriyorum nurhayat gibi yani

Son düzenleme:
ayy benımde ortaokulda vardı bı tane o da koc burcuydu cok sırnasık yılısık bırseydı

yok ya bu hiç yılışık değil aramaz sormaz
aman ya bide kullanıcı adımı bulmuştu bi ara galenia sen misin dedi
öyle bi kıvırdım ben bile anlamadım

bazen oğlum geliyor okuldan arka arkaya kaç tane soru soruyorum Allah bilir oğlum sakin sakin anlatırken susuyor ve " anne ,dinlemesini bilmiyorsun " diyor ve bazen hak veriyorum nurhayat gibi yani

banada babam der
önce dinlemesini öğren diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…