İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

uuu az önce diyo ki hatun öle bi kıvırıyosun ki lafları bilinçli yapıyosun sanıyorum diyo :KK8::KK9:
yokkkk anacım iflah olmam ben :KK31:
çağırın boğa'yı bak benim hakkımdan o gelir uslu kız olurum hemen :KK17::KK30:

:KK9::KK9::KK9:

ben sana dıyorumm bızı boga paklar cekese o ceker gerısı halay ceker:KK9::KK9::KK9:

Bu yıl ikizler burçları ilişki, aile ve kariyer planlarını/aldıkları kararları 11 Hazirandan sonra uygulamalıymış, olumlu sonuçlar almak için =)
Aynı zamanda da benim doğum günüm haziran 11 umarım tüm ikizler hanımlarına harika getirileri olur <3
2012den umudu kesmeyelimmmm =)

bende hiç forma katılmadım bakayım bizim burçdaşlar ne yapmış diye ... çok hareketli değil topik :)
dedim acaba brbirimizden mi sıkıldık :KK70:

hepimiz aynı oluncaolmadı kanımca :KK70:

Allahım ben burcumu değiştirmek iistiyorum. en çok sevilen burç hangisi acaba.

bende hiç forma katılmadım bakayım bizim burçdaşlar ne yapmış diye ... çok hareketli değil topik :)
dedim acaba brbirimizden mi sıkıldık :KK70:

hepimiz aynı oluncaolmadı kanımca :KK70:

Allahım ben burcumu değiştirmek iistiyorum. en çok sevilen burç hangisi acaba.

bence ikizlerrr dnyaya bi daha gelsem ikizler olurdum :KK31::KK52::KK19:

evet kımse yok ıkızler kadını sıkılgandır :KK9:

leyynn bari bu topıkte sıkılmayın :KK9::KK9:

Baştan sona okudum çok eğlenceliydi. :) kendimi yazmama gerek kalmadı hepinize tek tek katılıyorum :)

demek en sonunda birbirinizden de sıkılıp kendinizi ve topiki imha ettiniz :) çok güldüm.

Baştan sona okudum çok eğlenceliydi. :) kendimi yazmama gerek kalmadı hepinize tek tek katılıyorum :)

demek en sonunda birbirinizden de sıkılıp kendinizi ve topiki imha ettiniz :) çok güldüm.

evett :KK14:
inan öyle oldu canım :KK19:
sende hoşgeldin bakalım :KK53::KK53::KK3:

hosgledınnn:KK3::KK3::KK3::KK3:

buradan da sıkılmamak dılegıyle:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

pfff ben son gunlerde bı buhramlı bı kaprıslı bı sıkılgan bı bıtkın bazen arada mutlu ve huzurlu ama genel anlamda hayattan sıkıldım gıbı :44:

varmı su gunlerde benım gıbı dengesız:KK53:

pfff ben son gunlerde bı buhramlı bı kaprıslı bı sıkılgan bı bıtkın bazen arada mutlu ve huzurlu ama genel anlamda hayattan sıkıldım gıbı :44:

varmı su gunlerde benım gıbı dengesız:KK53:

Aynen öyle! O sıkıntı da içimdeki değişiklik isteğini tetikliyor, saçlarıma yöneleceğim sanırımm bu değisim konusunda =)

X