İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

ben dönerdım kesın :)))))

benim yanımda pasif kalıyomuş mesaj aynen şu: :KK53:
çok sevdim ben seni.. varlığında yokluğun koydu ama yanında sözü geçmeyen pasif bi erkek olmak istemiyorum
bana ait olduğunu bile hissedemiyorum bu yüzden biz biz olamadık!
uuuuu çok sertt :26::KK25:

ama hakkaten pasif kalıyolar bız cok enerjık çok çalışkansız aynı anda bırcok şeyı yapabılırrız ben buyuzden cok nazara gelıyom valla...ama bırak az daha sürtünsün :))))

kızlar pkı sızınde ıcınızde ara sıra ortaya cıkan bı nurhayat varmı yaaaaaa bnm bı cıkıyo ıcımden bzen zor sokuyorm yerıne :KK66:

ama hakkaten pasif kalıyolar bız cok enerjık çok çalışkansız aynı anda bırcok şeyı yapabılırrız ben buyuzden cok nazara gelıyom valla...ama bırak az daha sürtünsün :))))

şimdi özledimlere geçtik bende yalandan tabi sayıyorum
ben yokken erkeklerle muhabbet ettin mi demesin diye konuştuğu kızları soruyorum :KK53:
ahhh be napcam ben bunla :26::KK25:
ya bide o bana karışamıyodu özgür oldugumu bildiğinden bu ona çok koymuş :KK30:

ahhh boğa olsaa onla tamamen bitirdim
yolda görsem tanımıyo modunda davranıyorum
hiç yokmuş gibi :KK43:
bu koç bildiğin koç :KK47:
inatçı :KK22: gururlu 18 gün anca dayanabildi oh olsun :KK30:

ayy benımde ortaokulda vardı bı tane o da koc burcuydu cok sırnasık yılısık bırseydı :KK9::KK9:

bazen oğlum geliyor okuldan arka arkaya kaç tane soru soruyorum Allah bilir oğlum sakin sakin anlatırken susuyor ve " anne ,dinlemesini bilmiyorsun " diyor ve bazen hak veriyorum :KK17:nurhayat gibi yani:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
ayy benımde ortaokulda vardı bı tane o da koc burcuydu cok sırnasık yılısık bırseydı :KK9::KK9:

yok ya bu hiç yılışık değil aramaz sormaz :KK22:
aman ya bide kullanıcı adımı bulmuştu bi ara galenia sen misin dedi :KK53:
öyle bi kıvırdım ben bile anlamadım :KK31:

bazen oğlum geliyor okuldan arka arkaya kaç tane soru soruyorum Allah bilir oğlum sakin sakin anlatırken susuyor ve " anne ,dinlemesini bilmiyorsun " diyor ve bazen hak veriyorum :KK17:nurhayat gibi yani:KK1::KK1::KK1:

banada babam der :KK31:
önce dinlemesini öğren diye :KK17:

X