tum hamisler ve yeni anneler

deryam76

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
790
1
evet tum hamisler ve yeni dogum yapan guzel bayanlar neolur biz bebisi olmayanlarada dua edin sizin tattiginiz duygulari hayirlisiyla bizlerde tadalim buyuklerimiz hamile ve lohusa kadinlarin duasi kabul olur derler bizleri unutmayinnn

slm arkadaşım inanki bütün çocuk sahibi olmak isteyenler için dua ediyorum allah herkesin kucağını doldursun inşallah tez vakitte

hergece anne-baba olmak isteyenler için dua ediyorum bizde yaklaşık 1yıl uğraştık bebek için içinde bulunduğun durumu anlıyorum

ben de her zaman dua ediyorum herkese.Allah dualarımızı kabul etsin.Mevla isteyen herkese tattırsın bu duyguyu...tevekkülle birlikte isteyince mevla çok yardım ediyoo ben çok yaşadım bunu..Allah herkese her konuda yaşatsın..hayırlı cumalar herkese...

ALLAH'ım hayırlısı ile isteyen herkese nasip etsin.
her zaman dualarım anne olmak isteyen arkadaşlarla,eminim günün birinde sizlerde o güzel duyguyu yaşayacaksınız.
ben 2 yıl sonra yaşadım RABBİM herkese yaşatsın tamamına erdirsin..

rabbim her isteyene nasip etsinn hiç ümidinizi kaybetmeyin canım ben herzaman dua ediyorum rabbim olmayanlara versin die umarım sizde yaşarsınız ve allahım her isteyene yaşatsın...

kurban olduğum ALLAH bu duyguyu olmayanlarada nasip etsin işallah sizlerinde yüzünüz en yakın zamanda gülerde bebişlerinize kavusursunuz

bu yazima cevap yazan degerli arkadaslar hapinizden ALLAH RAZI olsun bizler icin dua eden sizlerinde butun hayirlili dualari gerceklessin

canımben hamile kalmadan öncede ediyordum şimdide ediyorum bu muhteşem duyguyu allahım bebek isteyen bütün evli çiftlere nasip etsin inşallahhhh

allahım bu güzel duyguyu en kısa zamanda sizlerede nasip etsin.allah emeklerinizi karşılıksız bırakmasın.kalbim ve dualarım sizlerle arkadaşlar....rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah.............................................................................................

Arkadaşım inan hamileliğim boyunca evlat sahibi olmak isteyen herkese dua ettim , sancımı çekerken sancı odasında , loğusalığım boyunca dua ettim diledim olmayanlarında çocukları olsun diye.. Bu güzel duyguyu Tatsınlar diye . İnşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Evlat sahibi olmak isteyenler tez vakitte yavrularına kavuşsunlar , Allah'ım herkesin evine sağlık sıhhat huzur nasip etsin Keder vermesin

cnm seni anlıyorum 1 yıldır bende aynı hasreti çekiyordum şimdi 7 aylık hamileyim rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah dualarımız sizlerle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…