✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Uzuuuuunca bir buhrandan sonra duzeldim iyiyim cok sukur senden ne haber anlat nasil gidiyor nisanlilik
Allah bozmasın iyi gidiyor bu aralar valla , hatta çeyiz hevesim tekrardan canlandı diyebilirim :KK45::KK45::KK45:
Netten mobilya bakıyordum ki , bu çeyiz setini gördüm ve izmirde , tabi koltuk rengi beyaz ve pembe olucak ordaki gibi değil, sence bu 3lü set pahalımı bi incelesene? http://www.sivrilermobilya.com/urun_sayfasi&path=17945&product_id=6543

Pahali ama bi kere alinacak , icine sinen almak lazim
Pahalı dimi ya , indirim yapsalar keşke... Aynen canım orasıda öyle zaten oturma odası falan yapmıycam tek salon yapıcam değer aslında , bizimkilerde bi 3000 yatakodası parası verirler... Benim odun beni mutlu ediyor bu aralar o yüzden bende hep çeyiz bakar oldum :KK48:

Pahalı dimi ya , indirim yapsalar keşke... Aynen canım orasıda öyle zaten oturma odası falan yapmıycam tek salon yapıcam değer aslında , bizimkilerde bi 3000 yatakodası parası verirler... Benim odun beni mutlu ediyor bu aralar o yüzden bende hep çeyiz bakar oldum :KK48:
Guzelim insallah hep boyle yuzun guler mutlu olursun:KK15:

X