✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

olan tatli canina olcak, su an benim ev hayatimi gorebilmeni cok iserdim

Şöyle diyim , nişanlımla aram iyi normalde, iyi niyetli birisi, ben küssem bile ardımdan hep o gelir, küfür ederim yine gelir, hep o süprizler yapar , bir gün göremesin beni kudurur öyle diyim... Bizim aramızda ki tek husumet kıskançlıktı, doğrusu bende inatçıyım , taytımı da giyerim , topuklumu da giyerim vs. diye inatlaştım hep , çok güzel değilim ama güzel giyinip altınada topuklu giydim mi mutlaka ilgi çekerim ki nişanlımla aynı işte çalışıyorduk ve beni böyle tanıdı , sonradan bunlardan vazgeçirmeye çalışınca bnde iyice asabileştim. Onu en son konuşmamızda halettik gibi bişi, ona gaz verdim mi diz üstü elbisede giydirtiyor...

Sorun şu ki son dönemlerde görümce ve kv ... askerde olgunlaşıp dengeyi sağlayabilmesini umut ediyorum , gitmeden önce konuşmamı yaptım o da bana hak verdi ve öyle gitti. İnşallah tek duam var o da kabul olur

insallah balim

birbirimizi iyi tanimadik ama o zaman iyi ve anlayisliydi yani nisanliyken, evlendikten sora kaos resmen
Hey allahımm
Eee senin cilve işveyle aran nasıl ? Çoğu erkek böyle yola geliyor
Benim dayım var , sinir küpü , asabinin teki , herkese trip atar , küser, dangalak konuşur. Bir karısı var çirkin ama gör ona nasıl şekerim , balım böyle kukuma kuşu gibi el ele falan... Adamın yolunu böyle yapmış yengemde

Cilve isve kolayda bende biraz sinir var , her zaman sabredilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…