tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

arkadaşlar
yarın regaib kandili
5. hatmimizi yarın bitirmek ve hatim duası yapmak istiyoruz
ancak 22. ve 23. cüz okunmadı
yarına birini bile okuyabilecek olan varsa önemle destek bekliyoruz
hem hatimde payınız da olur
hem de hayırlı dilekleriniz niyetine okuyabilirsiniz

Selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.
Ben bu duayı okumadım fakat şöyl bir inceledim bir kaç yerini okdum ve gece rahatsız edildim.
Sizde de böyle oldumu.. inanın birebir yaşadım ki okumadım bile. okusam neler olurdu düşünemiyorum bile

çok iilginç ben 3 4 arkadaş için okudum ama hiç öyle bir rahatsızlığım olmadı :44:

Peki bu duayı 3-4 arkadaşın için okuduğunu belirtmişsin, duan arkadaşların için etki gösterdimi acaba.

Peki bi sorarmısın arkadaşına tumuşmu diye, merak ediyorum. Çünkü bende okumak istiyorum ama korkuyorum:44:

çok ilginç neden korkuyorsunuz ki dua okumaktan ben belki yüzlerce defa okudum iç huzurundan başka duanın insana ne zararı olur bilemem

Bi arkadaşım beni korkutmuştu, ben okudum rahatsız edildim diye, ki bende okumadım yüzeysel baktım biraz uzun bir duaydı fakat gece rahatsız edildim psikolojik olarak mı bilemiyorum, şimdi okumaya korkuyorum açıkçası, Bu okuyup ta niyeti olan arkadaşlar varmı diye merak ediyorum.. Birde rahatsız edildilermi.

anlıyorum sizi psikolojik olarak etkilenmişsiniz.arkadaşım bu dua kuran ayetleri ve kuranda geçen künfeyekün le ilgili ayetler yani Rabbim ol demesiyle herşeyin olması.arkadaşınız bu duadan dolayı rahatsız edilmemiştir belki başka sıkıntısı vardır dua koruma kalkanıdır korkutma kalkanı değildir.
bu arada bu dua topiğim daha önce yanlışlıkla kapandı çoğu arkadaşın niyeti bebek sahibi olmaktı çok şükür büyük bir çoğunluğu niyetine nail oldu .Rabbim yeterki kabul eğlesin ve vermek istesin

Allah razı olsun arkadaşım çok güzel söylemişsin. Sözlerin bana güç verdi en kısa zamanda deneyeceğim ..

arkadaşlar lıste yapıp bırbırımıze okuyabılırz....sadece arapçasını

Son düzenleme:
selam kızlar hepinize hayırlı ramazanlar Rabbim bu mübarek günlerin hatırına hepinizin gönlünün hayırlı muradını versin inşallah.
kızlar tekrar duaya başlamak istermisiniz?

Her dua topiginde oldugu gibi bunda da bulunmak isterim...:)))

Son düzenleme:
Bu duayı kaç kere okumak gerekiyor acaba...Yardımcı olurmusunuz...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende bulunmak isterim
nasıl ve kac kere okuycaz bilgi verirseniz katılırım

Bu duayı kaç kere okumak gerekiyor acaba...Yardımcı olurmusunuz...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende varım başlarken haber vırısenız sevınırım..

Kizlar konu sahibi arkadas giremiyor sanirim. Isterseniz biz liste baslatalim. Her gun birimize okuruz. Cok kuvvetli ve faziletli bir dua oldugu soyleniyor. Bizde faydalanalim. Ben bir umut listeyi baslatiyorum, adinizi yazdirmak isterseniz haber verin, yarindan itibaren bu guzel duayla rabbimize seslenelim.

1) _tiramisu_ -- 5 temmuz cumartesi
2)......
3).......

Duanın adı , Kur'ân-ı Kerîmin bir çok
âyet-i kerîmesinde geçen;‘’kün
feyekün.’’ duası. Yani, "Allâh-u
Te'âlâ bir şeyi yaratmak murad
ettiğinde o şeye '’kün feyekün =var
ol!'' buyurur, o da hemen var olur".
Kur'an'daki, "Kün feyekûn" kavl-i
şerifi bulunan bütün âyetler bu
duada zikredildiği için bu duayı ihlas
ile okuyanların kısa bir zaman içinde
Allah’ın lütfuyla muradları hâsıl
olacağı söyleniyor. Bu duayı okuyan
kişi, Allâh-u Te'âlâ'nın: "0l" emrinin,
kendi muradına yöneldiğine itikat
etmesi hâlinde daha çabuk tesir
gördüğü söyleniyor.Dua bizden,lütuf
Yüce Allah'tan. (Alinti)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…