tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

aynen bekle benim ki pişman oldu beni yemeğe götürdü
yok cnm bunun yılı yok acı hep aynı üzüntü hep aynı üzüntü
aman ii oldu kapıya yeni yaptırırtmm cnm çık hadi allaha emanet ol..

allah yardımcın olsun arkadaşım ben eşımde aynı durumda konuşmuyoruz bebek konusunu ..konuşunca kavga edıyoruz

aynen bekle benim ki pişman oldu beni yemeğe götürdü
yok cnm bunun yılı yok acı hep aynı üzüntü hep aynı üzüntü
aman ii oldu kapıya yeni yaptırırtmm cnm çık hadi allaha emanet ol..
mutfak dolapların eskidiyse bir daha ki sefere orayı kırsın. yenisini yaptırırsını16:
allah yardımcın olsun arkadaşım ben eşımde aynı durumda konuşmuyoruz bebek konusunu ..konuşunca kavga edıyoruz
ya inan beni eşim yoruyo.
bu bi tek onların acısı değil ki.
en ufacık şeyde parlıyolar. ne yani ne yapalım. tamam istemiyoruz desek bu sefer de bize küserler haa.
ya psikolojimi bebeksizlik değil eşim de bozdu. bi kadını eşi anlamazsa hiç kimse anlamaz.
yazık yahuuuu

eski şekerim eski yaptıralım diyorum da yok diyor her yeri kırar orayı kırmaz bana inat olsun die

çok tesekkurler :/

şimdi her isim için 1 tanemı okuyacgm

ben anlıyamadım sanırım :) bi isimden 2 3 tane var .s
canım yukardaki listede arkadaşların adı var. ilk sırada berirem....... yazıyor. yani ismin yanında....... olan arkadaşları okuyacaksın. sen okuyuncaokudugun arkadaşın hanesine senin adını yazcaz.
mesela yarın berirem için okuyunca şöyle olacak;
Berirem.........
Nazliesma,berirem,littlebirdie,cemrem29,deam,combi ne,ererse,muhat,cimcime,nurusima,TRLTRL

Berirem.........
Nazliesma,berirem,littlebirdie,cemrem29,deam,combi ne,ererse,muhat,cimcime,nurusima, trltrl

Cimcime......
Nazliesma, berirem, cemrem29

Littlebirdie......
Nazliesma,berirem

Zeynepahmet.....
Nazliesma

Deam......
Nazliesma,cimcime, berirem,

Nazliesma.....
berirem

ERERSE...
BERİREM

COMBİNE...
BERİREM,

Nurusima.....
Nazliesma,berirem

Muhat....
nazlıesma,berirem,

Cemrem29....
berirem,

TRLTRL...

Son düzenleme:

anladım canım bıraz ugrastrdım ama :) tamam sımdı berirem için okuyorum yazabilrsnz

Allah razı olsun
Ne güzel bir konu olmuş bu böyle.
Rabbim dualarımızı kabul etsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar ben dualarımı bıtırmek üzereyım..şimdi sizlerden bır rıcam var bana tekrar 1 er tane daha okuyan herkese tekrar okurum bende...kabul eden ismını yazarsa sevınırım:44:

arkadaşlar ben dualarımı bıtırmek üzereyım..şimdi sizlerden bır rıcam var bana tekrar 1 er tane daha okuyan herkese tekrar okurum bende...kabul eden ismını yazarsa sevınırım:44:

bu gece okudum 1 tane daha canm Allah kabul etsin inşllahhh

bu gece okudum 1 tane daha canm Allah kabul etsin inşllahhh
canim sen berirem için okudum değil mi

Canim seni tekrar listeye diliyorum. Yalniz listeden silinecek arkadaşlar var. Şuan için aktif arkadaşlara okursan daha iyi olur

Okuyamayacak olan arkadaslar. Lütfen buraya not birakin. Gerekirse biz tamamlariz.
Bu arada topikte reglli arkadasimiz fazla olduğundan listeler yavaskadi kutlu doğum haftasina giriyoruz. Bu hafta bitirelim diyorum. Ne dersiniz

cimcime için okudum.allah kabul etsin inşallah...

Berirem.........
Nazliesma,berirem,littlebirdie,cemrem29,deam,combi ne,ererse,muhat,cimcime,nurusima, trltrl

Cimcime......
Nazliesma, berirem, cemrem29, littlebirdie

Littlebirdie......
Nazliesma,berirem

Zeynepahmet.....
Nazliesma

Deam......
Nazliesma,cimcime, berirem,

Nazliesma.....
berirem

ERERSE...
BERİREM

COMBİNE...
BERİREM,

Nurusima.....
Nazliesma,berirem

Muhat....
nazlıesma,berirem,

Cemrem29....
berirem,

TRLTRL...

zeynepahmet için okudum.allah kabul etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…