tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

agzına yüregine saglık canım.Allah razı olsun.Allah dualarımızı kabul eylesin sanada en yakın zamanda anne olmayı nasip etsin kucagın bebeklerinle dolsun amin

agzına yüregine saglık canım.Allah razı olsun.Allah dualarımızı kabul eylesin sanada en yakın zamanda anne olmayı nasip etsin kucagın bebeklerinle dolsun amin

Cumamız mübarek olsun duygucumm....nasılsın bugün :44::44:listemiz tamamlandı mı şuan acaba :26::26kuyamayanlar bugün okuyabilirse ne güzel olur değil mii...cuma günü tamamlanırsa harika olur

Cumamız mübarek olsun duygucumm....nasılsın bugün :44::44:listemiz tamamlandı mı şuan acaba :26::26kuyamayanlar bugün okuyabilirse ne güzel olur değil mii...cuma günü tamamlanırsa harika olur

sagol canım benim Allaha sükür Elhamdülillah iyiyim insallah sende iyisindir seninde cuman hayırlı olsun.listemiz bitti kuzum Allah kabul eylesin

selam arkadaşlar yettim gariii.beni de yeni listeye ekleyin.
adım halime ekim sonu kasım başı gibi 4.denemem olacak.çok ama çoooook duaya ihtiyacım var.rabbim den hayırlı, sağlıklı, salih evlatlar(ikiz) diliyorum.

insallah Allah dualarını kabul etsin canım insallah

listeye bayramın sonu giibi başlarsak hemen okuyabilirimm ..bayram sonrası hasta olacam çünküü...ve herkes de müsait olur değil mi kızlarr....
herkesin bayram temizliği haftası kutlu olsunn görüşmek üzere

bir kısmımız üstteki gibi ama çoğumuz aşağıdaki giibi ben de o durumda olacam birazdan nereye yetişsem bilemiyorumm..

bende yeni listede olmak istiyorummmm :) duygucum beni eklermisin? :)

Duygucanıımmmmm
yeni listeyi baslatmayak mi gayri pazardan sonra olsun ama canım

kızlar sonraki listeye beni de ekleyin oldu mu? Allah kabul etsin ...
kızlar listeye ne zaman baslayalım canlar

bayramdan sonra başlayalım canlarımm..benim tefriciye listem de var ve yetiştiremedimm ...Arefe günü kv ye bir gittim bu akşam dönebildim....Kp nin bayramda başına gelmeyen kalmadı..kesecekleri dana tepelemiş adam gününü hastanede gçirdi...üstüne görümceme 2 dünür birden geldi..bayram arası...gelen giden yatılı akrabalar ve eltimle şeker mi şeker paşası da oluncaaa curcuna gibi geçti....çok yorgunumm :100::100::100:

ben de bugün itibariyle adet oldumm:101::101::100::100:...bitince listemizi yapılırsa başlayabilirim inşaallah

Arkadaşlar adet oldum ve 4. Tüpbebek denemesine başladık.bugün ilk iğnemi yaptım.ankaraya gidiyorum sırf bunun için.dualarınıza ihtiyacım var......

selamun aleyküm arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım tekrar dualara başlamaya ne dersiniz ben hazırım okumak isteyenlerle yeni bir liste oluşturalım ve duamızı biran evvel okuyalım inşallah

Arkadaşlar adet oldum ve 4. Tüpbebek denemesine başladık.bugün ilk iğnemi yaptım.ankaraya gidiyorum sırf bunun için.dualarınıza ihtiyacım var......
Hoşgeldin canımm Hayırlı uğurlu olsun sonunda bebişini kucağına almak nasip olsun inşaallah hayırlısıylaa

aleeme yküm selam canım hoşgeldin...ben de dün gece döndüm evime haftasonu tekrar gidecem görümceme söz keseceğiz... adetim bitti inşallah abdest alacağım..yeni listemize başlayabiliriz bu hafta inşaallah..ben de kontrollere başladım cuma kontrolüm var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…