tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

teşekkür ederim canım inşallah hayırlara vesile olur dualarımıztamam canım gelen olursa eklerim sende her zaman dualarımızda olacaksın kendini iyi hissettiğinde seni aramızda görmek isteriz

bir sorum olacak..büyük ihtimalle çarşamba günü malum günümde olucam 5 günümü alıcak... p.tesi ve salı bütün arkadaşlarım için okusam olur mu? birde dileğiniz neydi..benim haziran 20sinde yapacağım kpss tercihiyle bir yere atanmak inşallah..

Ben okudum bilginiz olsun birde biliyorsunuzdur ama yine hatirlatmak olsun iki salavat arasi okunan dua cok daha guzel ve duaya ya erhamer rahimin diye baslarsan gorevli iki melek suphesiz rahman allah duasini kabul etti iste diye seslenirmis

Nurusima ben henüz okumadım sana mı okunacak bugun hemen abdest alıp okuyayım niyetinide yazarsan sevinirim

Tamam canım gerek kalmadı geçmişi okudum ve allahın izniyle sen ve bebeğine sağlıklı kavuşmanız niyetiyle başlıyorum allahım kabul eder inşallah

canım sen nasıl istersen öyle yap ama lütfen karışıklık olmasın ben listeyi paylaştığım zaman okuduğunu söyle bende okuduğunu paylaşırım .canım benim dileğim önümüzdeki günlerde tüpbebek tedavisine başlıycam bebeğimin olması için dua ediyorum.her arkadaşın duasını paylaştığımda dileğini de biliyorsam yazıcam seninde Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah

Nurusima ben henüz okumadım sana mı okunacak bugun hemen abdest alıp okuyayım niyetinide yazarsan sevinirim

Tamam canım gerek kalmadı geçmişi okudum ve allahın izniyle sen ve bebeğine sağlıklı kavuşmanız niyetiyle başlıyorum allahım kabul eder inşallah

Canım okudum haberin olsun

evet canım bana okunuyor niyetim bebeğimin olması kusura bakma mesajını geç gördüm cevap yazana kadar okumuşsun zaten Allah razı olsun bu arada tatlım ben hergün bir liste yayınlıycam ve kime ne niyetle okunacaksa listenin üstüne yazıp paylaşıcam haberiniz olsun

NURUSİMA İÇİN OKUYORUZ NİYETİ DONRULMUŞ EMBRİYO TEDAVİSİNE BAŞLIYACAK
HAYIRLISIYLA HAMİLE KALMAK VE BEBEĞİNE KAVUŞMAK
20.05.2013 PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen--------okudu (teşekkürler)
4-sevgilim06
5-ayseminn---------okudu(teşekkürler)
6-rubenis
7-kokosbukiz----------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu
9-melidia

canım ben akşama kadar senin için okurum inşallah yazamazsam okudu kabul edebilirsin.

ekledim canım Allah razı olsun inşallah Rabbim bana ve isteyen herkese bebiş sahibi olmayı nasip etsin sanada kucağına sağlıkla sıhhatle almanı nasip etsin seninde sıkıntıların varmış inşallah bugün güzel haberler almışsındır bizede haber ver tatlım bebeğini ve seni merak ediyorum

Benimde haziranın 1 inde çok önemli sınavım var inşallah yetişir dualar şimdiden herkese teşekkürler

Benimde haziranın 1 inde çok önemli sınavım var inşallah yetişir dualar şimdiden herkese teşekkürler

tatlım acelen varsa seni öne alırız hiç fark etmez biz daha öncede tölerans tanıdık önceliği olanlar için şimdiden başarılar canım hemen seni başa alıyorum.bu arada kimin acil duaya ihtiyacı varsa haber versin listeyi yenileye bilirim

kokosbukiz için okuyoruz
niyeti gireceği sınavda başarılı olmak
21.05.2013salı akşamına kadar okunacak
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis
8-siyahkuğu
9-melidia

Nurusima senin için okudum arkadaşım, yüce Rabbim kabul etsin. Tedavin başarılı geçer inşallah hayırlısıyla. Tontik bebeklerin olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…