tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

merhabalar..ben bugün ilk defa girdim sitenize ve fazlasıyla yabancıyım.ilk gördüğüm konuda duanızdı. katılmak istiyorum yardım eder misiniz.her bir kişi için bir kere mi okunacak ve özel bir şartı var mı, şu zamanda şu saatte okunmalı gibi.bilgilendirirseniz sevinirim..dualarınız kabul olsun inşallah..

kizlar. ben burada yazmistm galiba. Benim icin butun dua eden kizlara sesleniyorum:

Allahim razi olsun sizden. banada dua ettiniz. Ama ne yazikki ben sizlere kunfeyekun duasi okuyamadim. Asiri derecede yogunum. Sizden ricam hakkinizi helal edin.

ben okumadan normal dua etsem kabul eder misiniz?

merhabalar..ben bugün ilk defa girdim sitenize ve fazlasıyla yabancıyım.ilk gördüğüm konuda duanızdı. katılmak istiyorum yardım eder misiniz.her bir kişi için bir kere mi okunacak ve özel bir şartı var mı, şu zamanda şu saatte okunmalı gibi.bilgilendirirseniz sevinirim..dualarınız kabul olsun inşallah..

Anlaşıldı kimse bize yardımcı olmayacak..

merhaba arkadaşım pek kimseler uğramıyo eskisi gibi buraya o yüzden kimse cevap vermemiş yazına
şimdilik yeni dua listesi için arkadaşların katılımı bekleniyo
listenin en başındaki kişiden başlanıp sırayla herkese 1 kere okunacak
özel bir zamanı yok canım istenilen her zamanda okunabilir
yalnız 1 kişiye ne kadar zaman içinde okunacağı şu an için belli değil.

teşekkürler ilginize..konuyla ilgilenip bn gibi acemileri bilgilendirenler saolun.. böyle güzel aylarda dualarla buluşalım istiyorum..herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun inş.

kün feyekün duasına katılmak isteyenler
1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen
4-sevgilim06
5-ayseminn
6-rubenis

duaya katılan arkadaşlar kusura bakmayın topikte bir sorun olmuş ve tekradan liste oluşturucam lütfen kusura bakmayın hakkınızı helal edin katılmak isteyenler haber verirlerse sevinirim eski listeyi tekrar yayınlıycam

devam ediyorsanız bende katılmak isterim haziranın 1inde sınavım varda ..

Son düzenleme:
1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen
4-sevgilim06
5-ayseminn
6-rubenis
7-kokosbukiz

1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen
4-sevgilim06
5-ayseminn
6-rubenis
7-kokosbukiz
8-siyahkuğu

arkadaşlar yarından itibaren dualara başlıyoruz ben bugünden paylaşıcam
hergün bir arkadaşa okuycaz lütfen aksatmadan ve zamanında okuyalım
bu arada araya malum gün girersede daha sonra okumak şartıyla duaya devam edicez
herkes herkese muhakkak okuyacak şimdiden haber vermek istedim
Rabbim herkesin gönlünün hayırlı muratlarını versin amin

bir süredir böbrek taşı düşürüyorumm bu sebeple dualara ara verdimm ...bazen yataktan çıkamadığım günler oluyor tuvaletle yatak arasında mekik dokuyorum genelde .. bir kaç güne toparlanmaya ve kalan dualarımı okumaya çalışacağım....dualarınız eksik etmeyin olur muu canlarım...Rabbime şükrediyorumm ...vardır inşaallah bu dönemde hastalanmamda da bir hayır diyorum tedaviye başladığım ya da hamileyken ne yapardım nasıl başederdim düşünemiyorumm...Bugünüme de şükrediyorumm...
:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım çok ama çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin dualarımız seninle inşallah biran evvel sıkıntılarından kurtulursun.aynen canım Rabbim hep hayırlısını versin O'NUN hikmetine sual olunmaz bizler sabırsısız ama en doğrusunu Rabbim bilir inşallah bütün hastalıklarından kurtulur ve bebeğine kavuşursun biran evvel:KK16::KK16::KK16:

NURUSİMA İÇİN OKUYORUZ NİYETİ DONRULMUŞ EMBRİYO TEDAVİSİNE BAŞLIYACAK
HAYIRLISIYLA HAMİLE KALMAK VE BEBEĞİNE KAVUŞMAK
20.05.2013 PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen
4-sevgilim06
5-ayseminn
6-rubenis
7-kokosbukiz
8-siyahkuğu
9-melidia

canım çok ama çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin dualarımız seninle inşallah biran evvel sıkıntılarından kurtulursun.aynen canım Rabbim hep hayırlısını versin O'NUN hikmetine sual olunmaz bizler sabırsısız ama en doğrusunu Rabbim bilir inşallah bütün hastalıklarından kurtulur ve bebeğine kavuşursun biran evvel:KK16::KK16::KK16:

saol canım ..Allah razı olsun ve dualarımızı kabul etsin inşaallah... yeni dua listeniz hayırlı olsun...ben de arkadaşlara söyleyeyim katılmak isteyenler uğrasın topiğee..Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallahh canımm...:KK16::KK16:

X