tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

sağol canım Allah razı olsun
evet canım yattım ilk 2-3 gün sonrasında da yatıyodum ama geziniyodum ufak tefek
makinaya çamaşır koyma gibi hafif işler yapıyodum
öncekilerde namazımı dahi oturarak kılmıştım ama bu sefer sadece transferimden sonra
hastanede öğle namazımı oturarak kıldım
eve gelince normal şekilde kılmaya devam ettim namazımı
herşey nasip canım Allah nasip ettiyse oluyo çok da sakınmamak lazım.
allah saglıklı kucagına almayı nasıp etsın :)) darısı dıger arkadasların dualarına
amin canım inşallah darısı isteyen bütün kardeşlerime olsun.
Nursencimm gözün aydın canım:119::119::119: Rabbim kucağına alana kadar sağlıkla hamileliğinin devamını nasip etsinn..ve evladınla birlikte uzuun yıllar mutlu bir aile olarak yaşayın inşaallah...

sağolasın canım ne güzel dualar etmişsin
yürekten amin diyorum duana
Allahım sizlere de nasip etsin inşallah
sana da çok geçmiş olsun bu arada canım dikkat et kendine.

Allah şifa versin canım
senin için şifa duası okudum
Allah razı olsun melidiacımmm..şifamız Allah tan inşaallah
Allah razı olsun canımm..sen de dikkat et ben toparlanıyorum yavaş yavaş inşaallah...Rabbim sağlık sıhhat versin herbiirmize dularında olmak dileğiylee inşaallah...

allah şifanı versin canım....öyle canım her şerde bir hayır vardır...bende nisanda başlıcaktım tedaviye nasip olmadıı....zorlamıcam artık....ilk ve son tedavilerimiz olsun olursada....inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gelir mücizelerimiz...allahh hepimizin dualarını kabul etsin...sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin...

Amin diuyorumm tüm kalbimle canımm..inşaalah tedavileri olumsuz olan tüm hasretle bekleyen kardeşimin bebişleri kendişliğinden gelir..benim öyle kendiliğinden gelmesini beklemem zor canımm tüplerim alındı ameliyatla yanii el mecbur tedaviyle olacak...bazen ara vermek kendi hayatına yönelmek daha iyi geliyor... bir seneye yaklaştı tedaviisiz geçen sürem....maddi manevi yıpranmıştık...ben bugün toparlandım gibi kalan dualrımı okuyacam inşaallah bitirebilirimm....kutlu doğum haftası için selavatta okuyoruz çünküü...

Son düzenleme:
kızlar kimsecikler uğramıyo mu buraya
yeni listeye ne zaman başlıcaz ???

Hayirli olsun hamileymisin canim.Cok sevindim.Allah hayirli evlat etsin saglikla kucaga al insallah.Dualarini eksik etme bizlerden hamilelerin duasi makbuldur :)

Hayirli olsun hamileymisin canim.Cok sevindim.Allah hayirli evlat etsin saglikla kucaga al insallah.Dualarini eksik etme bizlerden hamilelerin duasi makbuldur :)

sağol canım Allah razı olsun Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah
dualarım hep sizlerle canım

kızlar çok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba Allah'ın selamı rahmeti ve bereketi hepinizin üzerine olsun .bugün cuma yarında üç ayların başlangıcı tekrar dualarımıza başlamaya ne dersiniz ben yeniden listeyi oluşturmaya karar verdim katılmak isteyenler dilekleriyle beraber lütfen isimlerini yazdırsınlar bu arada diğer topiklerede haber verebilirseniz sevinirim dualarımızın kabul olması dileyiğle listeyi başlatıyorum.

niyetim bu ay tüpbebek tedavisine başlıyorum hayırlısıyla hamile kalmak ve bebişimi kucağıma almak

hiç umudunu kaybetme canım inşallah olur.........ben katılamıycam bu sefer inşallah bidahakine ..

hiç umudunu kaybetme canım inşallah olur.........ben katılamıycam bu sefer inşallah bidahakine ..

umudumu kaybetmiyorum işte bu şekilde gel gitler yaşıyorum bir ara sendeliyorum ama şükür yine ayaktayım.inşallah canım inşallah Allah razı olsun.canım keşke katılsaydın biliyorsun senin yerin çok ayrı benim için seni aramızda görmek beni çok mutlu ediyor ama zorlamakta istemem nasıl istersen öyle yap katılmasanda arada bir uğra olurmu

çok sağol canım karşılıklıtabiki uğrarım arada işinede karışırım listelerine falan besmele topiğinde burcu -81 di heralde tanırmısın o da hamileymiş çok sevindim darısınıda sana ve isteyenlere inşallah..

ay ne güzel olur canım her zaman yardımına ihtiyacım var Allah razı olsun ben zaten tedaviye başlıyorum doktorumu ikna ettim kısmetse önümüzdeki günlerde başlıycam hakkımda hayırlısı olsun inşallah bebişim bana sıkı sıkı tutunur Rabim her isteyene nasip etsin bizi ne evlatla nede evlatsızlıkla sınamasın inşallah

canım ben de katılmak istiyorum ben de bebiş istiyorum bende rezerv azlığı var tüp bebek de olabilir ama inşallah o kadar strese katlanmdan doğal yolla bi an önce olur.Tüp daha önce yaptırdım o kadar yoğun sters yaptımki bazen yumurtam gelişmedi bazende embiryo tutunmadı

canım hayırlı olsun başlayacağın tedavin inşallah Rabbim bunca beklediğinin yıllarının meyvesini tattırır inşallah sana
ilk denemende.
hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlat olur inşallah
kün feyekün duasına katılmak isteyenler
1-nurusima

ben de katılmak istiyorum canım
niyetim evladımın sağlıklı bir şekilde kucağımda olması ve hayırlı evlat olması.

tabiki canım hoşgeldin aramıza demek rezervin aazlmış hakkında hayırlısı benimde amh değerim 2.05 çıkmıştı bende mart ayında tedaviye başladım bendeki miyom dolayısıyla transferim gerçekleşemedi inşallah bu ay kısmetse transferim olacak özel mesajından dolayıda çok teşekkür ederim Allah razı olsun düşünmen bile beni çok mutlu etti inşallah sende bebişine doğal yolla kavuşursun Rabbim en yakın zamanda sana bu mucizeyi yaşatsın inşallah

çok sağol canım arkadaşım Allah razı olsun amin inşallah Rabbim benide anneliğe layık görür
inşallah canım bu denemede olmazsa maalesef ameliyat olmak zorunda kalıcam buda bebeğime kavuşmam için öneümdeki süreyi uzatacak inşallah bebişlerim güçlü çıkarlar anneleri gibi.tabiki canım sensiz olurmu hiç amin inşallah Rbabim sağlıkla sıhhatle kucağına almanı nasip etsin salih evlat olsun inşallah sende dualarında bizi eksik etme inşallah bizlerde senin gibi mucizelerimize kavuşuruz amin

kün feyekün duasına katılmak isteyenler
1-nurusima
2-asya_28
3-nur.sen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…