tükendim artik ...

Yanlis anladiniz kendisi kapiyi uzerime kilitledi gitti evde olan bendim sonra geri geldi bende zaten bosanmak icin adim atmak istiyorum ama ilk oncelikle kesinlikle kanit olmasi lazim dava reddedilir yoksa ondan sonra avukat sart
üzerine kilitlenmiş kapı, kapı gibi kanıt değil miydi

Ilk oncelikle çok tesekkur ederim icime biraz da olsa su serptiniz ama iste bazen ozellikle evladimin sagligi soz konusu oldumu yapamiyorum.....
Inaninki basta bende oyle dedim ilk once benegimin tedavisi ve biraz toparladiktan sonra herseyi yapacam diye...

Polise kanit zaten hazir seni eve kitlemesi zaten şiddet türü. Allah yardımcın olsun

durumun nedir? kardeşim bilgi verirmisin lütfen.
Dun dayimla konustum kizim bundan bir halt olmayacagi zaten belli ama ilk once kendini garantiye alman lazim delil topla dedi Ben aradim acmiyor dedi aksam gelirse ara dedi madem artik bosanmak istiyorsun zekice davranacan oyle duygusal olma daha onun yanindayken bebegini tedavi ettir evden yaptigin terziligi tam meslek haline getir ondan sonra bakariz dedi (dayim engelli benim icin sadece bunu yapabiliyor )
Suan evdeyim dun gece geldi esim telefonumu benden aldi kurcaladi hayirdir dayinla niye konustun dedi umursamadim basta geldi zorla saruldi vs orali bile olmadim bosanacan hemi dedi evet dedim atip tuttu zaten kari olsaydin iftara yemwgin olurdu (zikkimlanmis gelmisti) Ben niyetli oldugum halde sinirden hicbirsey yapip yenedim sahura kadar gece kalktim telefonuna baktim sifre koymustu....

allah yardımcın olsun canım

durumunuz cidden zor ama allah güç verir inşallah yanınızda olan dayınız bile olması sözleriyle size güç verir altından kalkarsın inanıyorum

ailende destek çıkmıyor sanırım boşanıp yanlarına dönmene
eşinizden şiddet görüyorsunuz bir gün çaktırmadan gidip devlet hastanesinden izlerinizi göstererek bir darp raporu alın öncelikle elinizde o bulunsun, avukatta isteyecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…