Tuhaf hayatim

Lut_ran

Guru
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
3.587
4.134
Ben bugün iyi değilim.Evden gitme zamanim geldi.Oglumun odasını (yaş 13)kitapligini ve bu evi tertemiz yaptım.su an yazarken ellerim titriyor.Bogazimda yumruk var.Bosandik 3 yıl önce.Ben sürekli gittim geldim, gittim geldim .dayanırım dedim oğlum için olmadi.Ev bulana kadar burda kaliyordum biliyorsunuz en son. Ben yakın bı evde oturucam oğlumu sık sık görmek isterim.Eski eşim diyor ki; bu eve girmeden dışarda görürsün cocugunu.Hayir gireceğim bu eve.Onsuz cehennemi yaşıyorum ben yaşadım da.Fiilen velayet benim.Ortak velayet.Ama bı duzen tutturamadigim için alamamistim çocuğumu.Oglum ben gidince kendini terk edilmiş hisseder mi?Bana kızar mi küser mi.Ben hiç iyi degilim.

Bu arada tek başıma hiç bişey yapamadım beceremedim.hayatimda biri var.onunda desteğiyle ev tutulacak .oglum benimle gelmez bu evin düzenine alışkın.keske bu evde beni huzurla yasatsaydi eski eşim.herkesten vazgecip oğlumla bu evde kalırdım.yasatmadi.

Annelikten istifa etmiyorsunuz.
Yakın mış göreceksiniz de...
Huzursuz bir ortamda olacağına,beşkide böylesi daha iyi olacaktır.

Eski eşim diyor ki; bu eve girmeden dışarda görürsün cocugunu.Hayir gireceğim bu eve

Hayatınızda biri varmış, şöyle düşünün eski eşinizin hayatına biri girse kabul eder mi sizin o eve girip çıkmanızı? Ben etmem mesela. Hakkınızda hayırlısı olsun

Şu an o evde olmaktan başka çareniz yok o zaman. Önce bir iş bulun, çocuğunuz için güçlü ayakta duran bir anne imajı çok önemli. Az az da olsa akar biriktirirsiniz. Eve hiç harcamayın. Biriktirip yatırım yaparsınız bir şeye ve kendinizi toparladığınızda ayrı eve çocuğunuzla çıkarsınız. Zaten çocuk babadan nafaka vs her şeyi alacak.

Eski eşten taciz yaşadım.cok özür dileyerek yazıyorum.digerini yazamıyorum.

Yazarken buz kesiyorum ellerim su an çok kötü titriyor sürekli karnım agriyor

40 yaş nedir Allah aşkına.
Babanızdan büyük muhtemelen.

Bu durumu atlatamadan yeni birini hayatınıza almak zaten hiç mantıklı değil.
Daha doğrusu seçtiğiniz yol, yol değil.
Bi nadasa bırakın kendinizi.
Çocuğunuz ergenlik çağında ve ortada 2. Adam.

Eski eşten taciz yaşadım.cok özür dileyerek yazıyorum.digerini yazamıyorum.
Nasıl yani zorla ilişkiye mi girmeye çalıştı?! En kısa zamanda çalışıp birikim yapıp ayrı eve çıkmanız iyi olur. Çocuğunuz da küçük değil, sizinle yaşamak istemiyormuş. Zaten yakın yerde oturucam diyorsunuz bence bu kadar düşünmeyin kendinizi üzmeyin. Yaşadığınız olay için de hem sinirlendim hem üzüldüm çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…