TSH, doktor ilgisizliği, kafa karışıklığı 🤔

Evet yüksek ama ilaçla duzene girmeye başlamıştır en son ne zaman ölçturdunuz bilmiyorum ama agdi yapıyorsa endokrinolojiye gidip bir de röntgen mi ne çekiliyor iyice bakılsa iyi olcak..
Duzene girince halsizlik vs hepsi geçiyor
Insallah duzelir 12 cikti tiroid baktilar 75 lik ilac verdi cok bitkinim sivilcelerim hic gecmiyor

Arkadaşlar merhaba 7 haftalık gebeyim
Tsh 3,88 çıktı doktorum tiroid fazla çıkmış dahiliyeye gitmem gerektiğini söyledi tam olarak bilmiyorum yüksek çıkmış mı aranızda bilen yardımcı olabilir mi.
Randevu aldım devlet hastanesine 2 hafta sonra gidicem

Tsh 3,88 çıktı doktorum tiroid fazla çıkmış dahiliyeye gitmem gerektiğini söyledi tam olarak bilmiyorum yüksek çıkmış mı aranızda bilen yardımcı olabilir mi.
Yok sınır 5 ama gebelikte 2.5 altinda olmasi istenen sadece. Acil bi durum yok ilaca başlatabilir belki.. 🤷🏼‍♀️ Hatta benim de bi ara 3 kusure yukseldi dahiliye normal dedi ben de bildiğimden endiselenip endokrinolojiye gittim özel hastaneydi tabi ikisi de o ilacımı düzenledi yani biraz daha yükseltti dozajini

Merhaba ihmal etmeden dahiliyeye gidip ilaç başlatın, gebelikte 2.5 altında olmasını istiyorlar, bence iki hafta beklemeyin daha yakın bir randevu bulun

X