Troid biyopsi

Bursa onkoloji hastanesinde olucam inşallah sizinde gönlünüzce olsun. Biyopsi sonucu e devlete düşmüyor ama msj geliyor çıktı diye 20 günü beklemeyin siz hangi şehirdesimiz

Bursa onkoloji hastanesinde olucam inşallah sizinde gönlünüzce olsun. Biyopsi sonucu e devlete düşmüyor ama msj geliyor çıktı diye 20 günü beklemeyin siz hangi şehirdesimiz
Ankara.
Elden gidip alacakmsz evet bizde. Teşekkür ederim inşallah gönlümüzce olur hersey yürekten amin.

Resimini ekledim. Doktor aileden birileri ameliyat oldumu diye sordu bana benim annanem ve teyzem ameliyat olmuştu. Ayrıca kanser bizim ailemizde ırsı olduğunuda söyledim teyzem dayım ve amcam kanserdi bu yüzden benden hemen biyopsi istedi föliküler neoplazı çıktı yani tam tanı koyulamadı olabilirde olmayabilir de ameliyat olucam genel cerrahiden randevu aldım
Yanlış yönlendirmek istemem ama tiroit hormonu her yeri etkiliyor belkide bu yüzden sizden istediler bence biran önce yaptırın gerçekten hiçbirşey hissetmiyorsunuz

Biyopsi sonucum geldi
Atipi belirsiz folikiller lezyon çıktı

Daha fazla yorum için moleküler çalışma planlanmıştır yazıyor benimkide izoekik nodül Du bu arada

Amin yeniden usg yapıp konseye mi ne sunacaklarms anlamdım tam detaylı
Birde benim troglobin değerim yüksek çıkmış nette baktım o değer
Troid ameliyatı sonrası önemliyms ama yinede moralim bozuldu
Anladığım kadarıyla ameliyat mı yoksa takip edelim mi diye cerrahlar karar verecek eğer ameliyata karar verirlerse hangi doktor yapacak ona karar verecekler sıkmayın canınızı her şeyin hayırlısı olsun

Anladığım kadarıyla ameliyat mı yoksa takip edelim mi diye cerrahlar karar verecek eğer ameliyata karar verirlerse hangi doktor yapacak ona karar verecekler sıkmayın canınızı her şeyin hayırlısı olsun
Amin ama bana bir kere dha biyopsi yapacaklarmis

Banada yaptılar 2 kez emin olmak için şüpheli çıktı sonra kurul ameliyat felan diye devam ediyor
İnşallah çok başarılı ameliyatin geçer hiç sıkıntı yaşamazsın sonucunda temiz çıkar sonuçta seninki de %100 değil folikiller neoplazma %30 mus inşallah onun içinde girmezsin bende inşallah tekrar biyopsi ye bile gerek kalmaz Allah büyütür gelişmeleri yazarsan çok sevinirim şifa diliyorum

İnşallah çok başarılı ameliyatin geçer hiç sıkıntı yaşamazsın sonucunda temiz çıkar sonuçta seninki de %100 değil folikiller neoplazma %30 mus inşallah onun içinde girmezsin bende inşallah tekrar biyopsi ye bile gerek kalmaz Allah büyütür gelişmeleri yazarsan çok sevinirim şifa diliyorum
Amin inşallah ben biyopsi numunesini başka yere götürüp tekrar test yaptırmıştım belki sizide öyle yönlendirir ler gelişmeleri tabi yazarım şuan yatış yaptım hastaneye sabah ilk benim ameliyat ile başlayacak doktor ameliyat bitince yoğun bakıma alacaklar prosedür öyleymiş 1gece kalıyormuşsun

Amin inşallah ben biyopsi numunesini başka yere götürüp tekrar test yaptırmıştım belki sizide öyle yönlendirir ler gelişmeleri tabi yazarım şuan yatış yaptım hastaneye sabah ilk benim ameliyat ile başlayacak doktor ameliyat bitince yoğun bakıma alacaklar prosedür öyleymiş 1gece kalıyormuşsun
Yarın mı dualarım seninle

Evet yarın sabah ameliyat teşekkür ederim duaların için gelişmeleri sende yazarmısın sormak istediğim soru olursa çekinmeden sor

X