Gebeliğe Hazırlık trisequens İlacı kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sthsyngl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2021
17
5
29
Arkadaşlar merhaba pko hastasıyım ve adetlerim düzensiz iki ayda bir oluyorum. Son zamanlar iyice düzensizleşti hatta konu açmıştım bununla ilgili 1.5 ay sürmüştü adetim. Bir buçuk yıllık evliyim ve bebek istiyorum. Trisequens ilacı verdi doktor 3 ay kullancaksın aralıksız dedi. Bunu kullananlar bilgilendirebilirmi acaba ? Kullanırken hamile kalanlar varmış sanırım.

Hiç kullanan yok mu bu ilacı 🙄
canım ben 3 ay adet görmedim . tahlil sonuçlarımda fsh baya yüksek çıktı. menapoz dedi doktor. ve bu ilacı verdi bana. dün akşam içmeye başladım. adet olursam doktor bi dahakine 3 kutu yazacağını söyledi. İnşallah olurum. yan etkisi nedir bilemiyorum. araştırmalarımda bunu kullanırken hamile kalan çok insan var. sana geçmiş olsun..

canım ben 3 ay adet görmedim . tahlil sonuçlarımda fsh baya yüksek çıktı. menapoz dedi doktor. ve bu ilacı verdi bana. dün akşam içmeye başladım. adet olursam doktor bi dahakine 3 kutu yazacağını söyledi. İnşallah olurum. yan etkisi nedir bilemiyorum. araştırmalarımda bunu kullanırken hamile kalan çok insan var. sana geçmiş olsun..
Saol canım sanada çok geçmiş olsun üç aydır kullanıyorum bir yan etki görmedim adetlerimde düzrne girdi ama gebelikte yok maalesef bakalım tekrar gideceğim doktora. İnşaallah sanada faydası olur🙏🏻

Saol canım sanada çok geçmiş olsun üç aydır kullanıyorum bir yan etki görmedim adetlerimde düzrne girdi ama gebelikte yok maalesef bakalım tekrar gideceğim doktora. İnşaallah sanada faydası olur🙏🏻
Merhaba bana da 2 eylülde verdi bu ilacı ve bugün döngümün 24. günü regl oldum. acaba sen de ilaç bitmeden mi regl oldun canım kafam karıştı

Merhaba bana da 2 eylülde verdi bu ilacı ve bugün döngümün 24. günü regl oldum. acaba sen de ilaç bitmeden mi regl oldun canım kafam karıştı
Evet canım ilaç bitmeden adet oldum doktorum adet olsanda ilacı hiç bırakmadan devam et dedi 3 ay kullandım her ay düzenli oldum yeni bitti ilacım bakalım önümüzdeki ay ilaçsız olabilecek miyim

Etkisini gordunuzmu

Canım bende bu ilacı kullanmaya başladım ama bende kasık ağrısı yapıyor şişkinlik yapıyor sizde herhangi bir ağrı yapiyormu

X