trendyoldaki converseler gerçek mi sizce???

O BENIM DUNYAM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
95
0
44
Kızlar markafoni veya trendyolda converseler sürekli indirime giriyor. mağazalarda 100 tl den aşağı bulamayacağınız ayakkabılar yarı fiyatına. tabii bu da insanı ister istemez kuşkulandırıyor. sizce gerçek midir? Alıp kullanan, memnun olmayan var mı aranızda?

Markafoni hakkında fazlasıyla söylenti var. Eger süphen varsa sahte olabilir. SitelerdenTrendyol ve Manyamarka´ya güveniyorum suan için. Ürün gönderim süresi herikisinde de aynı. Fiyat konusunda bakıp karsılastırman lazım. En son Manyamarka bikaç üründe öne geçmişti.

niye sahte olsun gerçektir bence. ben de newyorkdan converse.lerimi 40 dolara fln alıyorum. yeri geliyo 8 dolara bile düşüyorlar.:81: onlar da o tarz yerlerden getirtiyorlardır. çinde o kadar ucuzmuş ki orj. converse.ler 5 lira gibi bi şeymiş :):KK1:

trendyoldanda markafonidende ürün aldım en son hatta markafoniden barbour ayakkabı aldım ayakkabı geldı resmen uhu yapıştırıcısı kokuyor.Barbour Türkiye yi aradım resmi distribütörünü verdikleri cevap barbour ın öyle bır ayakkabısı ürünü yok. istanbul merterde yapılıyor şuan mahkemeliğiz markafoni ve limango ile dediler. alan geri gönderiyormus 69 tl ile basladı suan alan geri gönderdigi için 39 tl ye kadar düştü.Bir tanıdığımda aldığı conversi magazaya götürdüğünde çok iyi taklit demişler. artık indirim sitelerinden birşey almıyoruz.enayi yerine koyuyorlar insanı resmen.

kızlar şu an yine indirim var trendyolda ama yine güzel modeller ve numaraları bitmiş yaa:KK14::KK14::KK14:
neden hiç yetişemiyorum ki ben:KK14::KK14::KK14:

bende aldım o converslerden gerçek diğer ayakkabıları bilmem ama converse maliyeti çok düşük bi ayakkabı ykm gibi mağazalarında zaman zaman 60 liraya converse sattığı oluyor.

bende düşünüyorum gerçekmi burdaki converseler acaba hakikaten normal mağazasında satılan fiyatın yarısı gibi fiyatları insan kararsız kalmadan olmuyor

Trendyoldan çanta almıştım:KK31: Laurance marka.25 günde geldi :KK15:çin malıydı yine ve o çantanın daha güzelini piyasadan daha uyguna alabilirdim.Kalitesi 0'ın altındaydı

trendyoldan alışveriş yapan biri olarak şunu net bi şekilde söylemek istiyorum ; hiçbir ürün çakma değildir
trendyol sponsorumda diil :KK1: markafoniden de alışveriş yapıyorum..

ama dipnot geçmek istiyorum ; spor ayakkabı alacaksanız mutlaka 1 numara büyük alın... sadece numara konusunda sorun olabiliyor..:KK42:

tabiiii dokunarak almak görerek deneyerek almak her zaman çok daha iyidir ama çalışan bayanların alışverişe fırsatı olmadığı için bazen netten alışveriş yapabiliyoruz :KK31:
ama ben hiçbir sorun yaşamadım sadece yine tekrarlıyorum spor ayakkabı alırken 1 numara büyük alın

Ben trendyoldan 3 kez alışveriş yaptım..İlk alışverişimde kendime 59 tl ye bir converse aldım merakla beklemeye koyuldum tereddütlü bir şekilde beklerken tam gününde kargom elime ulaştı kutuyu büyük bir heyecanla açtım converse'm umduğumdanda daha güzel çıktı, numarasında da sorun yaşamadım..

2. alışverişimde nişanlım için bir converse aldım geldiğinde yine çok güzeldi ama sadece 1 numara küçük geldi açılacağını umarak değiştirmedik,açıldı da..

3. alışverişimde Twigy den sandalet aldım o da yine gününde kusursuz bir şekilde elime ulaştı..

Trendyol da ki ayakkabılardan şüphem yokta,giysiler hakkında fazla kötü duyum aldığım için online giysi alımından kaçınıyorum..

Asıl ayakkabıcılar bize pahalıya satıyolar converseleri.Normalde fiyatları 50-60 olması gerekirken en sadesinin bile fiyatı 110 lira.Yani sırf kazanç için.
Trendyol dan 2 tane converse aldım orjinaller.Benim gibi converse manyağına kimse yutturamaz çakma şeyleri :KK53:

Tabiki de gerçek ,sahtesini satmaya cesaret edemezler bence ,başta ben olmak üzere herkesler şikayeti basar :KK20::KK53:

Ben Barbour bot aldım ve orjinaldi...Convers de orjinaldir.zaten converse diye satılıyor,benzeri diye değil...yoksa her türlü şikayet hakkın olur

ben almıştım converse 59tlye satıştaydı... evet orjinal emin olabilirsiniz..ama malesef büyük geldi bana iade atmek zornda kalmıştım

Son düzenleme:
X