Trasnferin 9. Günü idrar testim negatif yardım 😔

Aynen . Ağlama. Bol bol dua et. Bu arada lütfen beni yargılamayın. Bolu da 2 kişiden duydum . Mudurnu da yatır varmış. Oraya gidip yarim saat 1saat uyursan çocuğun oluyormuş. 7 senedir çocuğu olmayan bi ablanın orda uyuduktan sonra çocuğu olmuş. Beni yanlış anlamayin. Allah tan baska ilah yoktur. Ve her şey Allah tan Nasibinde varsa Rabbım olmayanı oldurur. Ama evliyalar da aracı oluyormuş .Siz olsanız gider miydiniz ? Sadece sormak istedim.
Evet bizim orda vardi gidiyorlardı hersey içim hasta cocuk isteyen birde .5 6 mayıs hirdir elezz bir gülün altına istedigin resimi cizersen de oluyor mus ben inaniyorum tabiki önce allahim ma

Lütfen kendini bu süreçte yıpratıp üzülme seni çok iyi anlıyorum beni bir ablan olarak gör geçen yıl ilk transferim negatifti kendime gelmem çok zor oldu kendimi toparlayamadım o yüzden bu süreci dua ederek ve düşünmeyerek yanlız kalmadan atlat

Lütfen kendini bu süreçte yıpratıp üzülme seni çok iyi anlıyorum beni bir ablan olarak gör geçen yıl ilk transferim negatifti kendime gelmem çok zor oldu kendimi toparlayamadım o yüzden bu süreci dua ederek ve düşünmeyerek yanlız kalmadan atlat
Gerçekten deniyorum ama istemsizce ağlıyorum neden olmadı diye kendi kendime vesvese oluyorum umarım hemen toparlanırım

Gerçekten deniyorum ama istemsizce ağlıyorum neden olmadı diye kendi kendime vesvese oluyorum umarım hemen toparlanırım
Hayırlı değil demek ki üzme kendini birde değil ikide değil üçte olur belki allahtan ümit kesilmez ben burda kaçıncı denemelerinde olanları okudum eminim sende okumuşsundur çok zor biliyorum başımdan geçti ama yapacak bişey denemekten başka bak ben 5 yıldır bekliyorum ama yok bir defa bile o çift çizgiyi göremedim

Hayırlı değil demek ki üzme kendini birde değil ikide değil üçte olur belki allahtan ümit kesilmez ben burda kaçıncı denemelerinde olanları okudum eminim sende okumuşsundur çok zor biliyorum başımdan geçti ama yapacak bişey denemekten başka bak ben 5 yıldır bekliyorum ama yok bir defa bile o çift çizgiyi göremedim
Bacım sende ankara bahceci berfu hocaya bi gitsen?

Kızlar benimde bugün 9. günüm ve dayanamayıp test yaptım negatif çıktı. Zaten hiç belirtim de yoktu umudum kalmadı

Benim ilk denemem ama aklım almıyor neden tutmamış olabilir 😔
Canım hic üzülme elden birşey gelmiyor bizimde hiç bir problem olmadığı halde iki defa olumsuz oldu hemen toparlamak zorunda kalıyorsun seni o kadar iyi anlıyorum ki en son tedavinin üstünden bir buçuk sene geçti o gün eşimle birlikte çok ağladık ama herşey nasip Allah nasip etseydi olacaktı ama deil ben buna inanyrm bu dünyada ölümden başka herşeyin çaresi var o yüzden Allah'a dua et ben bidaha tedavi felan istemyrm dediktejn bir buçuk sene sonra yine istemeye başladım nasipse üçüncüye baslayacam

Evet Mehmet hocada ilk denemem pozitif şuan tavsiye ederim çok yoğun fazla vakit geçiremedik fakat hastane ve asistanlar on numara tavsiyemdir başka yere gitmeyin boşuna
Benim iki tane negatifim var acaba ilgili bir doktormudur kişiye özel tedavi yapiyormu ben o kadar para verecem oturup derdimizde anlatmak isterim öyle bir doktor deil diye okudum forumlarda ama başarili olduğu için tercih edilenler arasında instgramda cok ilgili birine.benziyor ama. gerçekte böyle deilmis yumurta toplama transfer muayene hepsi ile omu ilgileniyor

X