Transferin 5.günü erken gebelik testi negatif

Saliha3445

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2023
56
33
24
Kızlar transferin 5 günü erken gebelik testi yaptım negatif cikti acaba pozitife döner mi umut var mı bu şekilde tecrübe edenler yardımcı olur musunuz

Teşekkür ederim burda 5.gün pozitif olanı çok okumuştum ondan dolayı yaptım ama haklısınız üzüldüm cidden
işte bu üzüntüyü yaşamamak için tutun kendinizi lütfen. pozitif olma sebebi de genelde etkisi geçmeyen çatlatma iğnesi zaten. test gününüzü hemen hemen yarılamışsınız. biraz sabır :KK200:

Beşinci gün çok cokk erken bir zaman eniyi ihtimalle yedinci gün çıkıyor bana merkezim dokuzuncu gün test yap dediği halde ben hep yedinci de yaptım ama aşırı silik şekilde öğrendim kör oluyodum görmek için biri 37 ile birinde 47 ile düşünün yani nekdr düşük betalar oyuzden bekleyin derim 🤗🥰

Beşinci gün çok cokk erken bir zaman eniyi ihtimalle yedinci gün çıkıyor bana merkezim dokuzuncu gün test yap dediği halde ben hep yedinci de yaptım ama aşırı silik şekilde öğrendim kör oluyodum görmek için biri 37 ile birinde 47 ile düşünün yani nekdr düşük betalar oyuzden bekleyin derim 🤗🥰
Sağol canım istediğin herşey gönlüne göre olsun

Pozitif mu oldu sonuc

X