Transferin 5. Gününde olanlar

shrhazer

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
402
91
32
Kızlar pazartesi transfer oldu dondurulmuş ncs yapılmış 5. Gün embriyosu tek embriyo transfer edildi daha önce aynı süreci yaşayan var mı merak ediyorum belirtim yok benim sizin var mı

Merhaba 17 temmuzda ngsli transfer oldum. Sonuç pozitif benim. İlk 3 denemem negatifti. Hiç belirtim olmadı sanki hiç transfer olmamışım gibi.

Merhaba ben de pazartesi günü 5.gun tek embrıyo transferı oldum .kasık ağrım var ilk günde bel ağrım olmuştu şu an yok.ama çok fazla ilaç kullanıyorum onun etkısı de olabılır başka birsey de düşünmemeye çalışıyorum 🙈

Dondurulmus 5.gun embrıyosu transfer edildi. Transfer günü hariç 5.gün test yaptım silik çıktı ama 12 gün önce ki çatlatma iğnesinin etkisi. Belirti yok goguslerım hassas ama sanırım ilaçlardan. Kasıklarda ilk günler batma oldu ama şimdi hiçbir şey yok. Genelde 5. Gun insanlar pozitifi goruyormus. Ben göremedim

Dondurulmus 5.gun embrıyosu transfer edildi. Transfer günü hariç 5.gün test yaptım silik çıktı ama 12 gün önce ki çatlatma iğnesinin etkisi. Belirti yok goguslerım hassas ama sanırım ilaçlardan. Kasıklarda ilk günler batma oldu ama şimdi hiçbir şey yok. Genelde 5. Gun insanlar pozitifi goruyormus. Ben göremedim
Merhaba,hayırlısı olsun🌸 umarım güzel haberi alırsınız. Ancak siz çok acele etmişsiniz test için,bence en güzeli test gününü beklemek. Belirtilerin hiçbirine aldanmayın çünkü tamamı ilaçların etkisi. En erken gebelik belirtileri bile 5. Haftadan itibaren başlıyor. Şansınız bol olsun 🙏

Merhaba,hayırlısı olsun🌸 umarım güzel haberi alırsınız. Ancak siz çok acele etmişsiniz test için,bence en güzeli test gününü beklemek. Belirtilerin hiçbirine aldanmayın çünkü tamamı ilaçların etkisi. En erken gebelik belirtileri bile 5. Haftadan itibaren başlıyor. Şansınız bol olsun 🙏
Tesekkur edrrim. Evet baskalarını gorunce 5.gün pozitif görenlerden gaza geldim

X