Transferden sonra her gün test

Ay çok şükür çok sevindim bende bu sabah test verdim 500,78 çıktı 15 gun sonra muayeneye çağırdılar beklemedeyim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Muayeneye gittin mi benim pazartesi çok heyecanlıyım. Karnımda sertlik şişlik var doktoruma sordum bi sorun yok dedi pazartesi icin heyecanliyim

Muayeneye gittin mi benim pazartesi çok heyecanlıyım. Karnımda sertlik şişlik var doktoruma sordum bi sorun yok dedi pazartesi icin heyecanliyim
Hayır daha gitmedim perşembe günü gidicem 15 gün sonra gel demişti bende çok heyecanlıyım acaba kalp atışınıda duyarmıyız

Hayır daha gitmedim perşembe günü gidicem 15 gün sonra gel demişti bende çok heyecanlıyım acaba kalp atışınıda duyarmıyız
Inşallah duyariz ben en son saglik ocaginda beta 950 gordum 16. Gun galiba şimdi karnimda şişkinlik var arada hafif hafif acıma içimde bisey hissediyorum sende oluyor mu

Inşallah duyariz ben en son saglik ocaginda beta 950 gordum 16. Gun galiba şimdi karnimda şişkinlik var arada hafif hafif acıma içimde bisey hissediyorum sende oluyor mu
Ben en son 12. Gün kan verdim daha vermedim sadece gögüslerim acıyor ve şişti karnımda şişlik ve acıma yok kasık ağrım vardı artık oda yok sadece bugun 4 ten sonra miğdem yanıyor ve bulanıyor niye bilmiyorum

Ben pantalonlarımı giyemiyorum göbekten kapanmıyor. Sertlik var biraz korkuyorum acıkçası. Benimde aksam yemeginden sonra midem bulaniyor özellikle et yersem bitiremiyorum kokuyor

Ardesenn merhaba seninle eynı gün transfer olmuştuk bu sabah ben hamile kaldiktan sonra ilk defa gittim. 2 tane 3. Gün embriyomuzdan 1 tane kesemiz var icinde yolk mu ne öyle bisey varmiş onun olması önemli dedi iyi dedi ama kalp atışımız henüz yok. 26 agstosa cagirdi. Senin benden 2 gun sonra doktor randevun ins sen duyarsin. Bu arada ben pimpirikliyim diye internetten evde bebegin kalp atislarini duymayi saglasan ultrasonumsu bisey aldim bilmem işe yarar mı panik olumca dr ye gitmeyi beklemeden acar bakarim diye dusundum. Sende lutfen dr gorusmenden sonra yaz ins kalp atislarini hemen duyariz

Kese görünüyor ama şuan bebek daha gözükmüyormu dedi oluşmamıştır bende perşembe günü gidicem mutlaka haber veririm sana benimde 3. Gün embriyosuydu sen bidaha kan verdinmi peki

Kese görünüyor ama şuan bebek daha gözükmüyormu dedi oluşmamıştır bende perşembe günü gidicem mutlaka haber veririm sana benimde 3. Gün embriyosuydu sen bidaha kan verdinmi peki
Yok kan vermedim bn 12. Gun 163 14. Gun 395 16. Gun 950 civariydi bidaha kan vermedim. Kalp atışı için erken dedi sadece 1 kese var ben ikiz olur belki diye çok ümitlenmiştim saglik olsun. Biraz ilaçları vitaminleri değiştirdi 26. Yeniden ilac degistirecekmis. Umarım sağlıkla ilerleriz

Canım bişey sorucam sana benim doktorum yıllık izne çıkmış pazartesi hastanede olucak ben yarın evime yakın herangi bi hastanede muayene olucam merak edıyorum çünkü sana göbekten ultrasyonla baktılar değilmi alttan muayene etmediler

Merhaba canım ben bugun gittim kalp atışını duydum doktor 6+3 dedi pazartesi tekrar kendi doktorumada gidicem

Merhaba canım ben bugun gittim kalp atışını duydum doktor 6+3 dedi pazartesi tekrar kendi doktorumada gidicem
Canim tebrik ederim ben bugün 6+0 oldum insallah senin gibu kalp atışlarını duymak nasip olur.bana alttan baktı doktor bi sorun yok alttan bakmasinda

Tmm canım dualarini bekliyorum ayın 26 sında sabah doktordayım umarım bnde kalp atışlarını duyarım biakc gün sonra aldigin makinaylqda denerim

Tmm canım dualarini bekliyorum ayın 26 sında sabah doktordayım umarım bnde kalp atışlarını duyarım biakc gün sonra aldigin makinaylqda denerim
İnşallah rabbim o duyguyu sanada yaşatsın canım benim aldığın makina pembe bi makinamı trendyolda bitane varda yorumlarına baktım memnun olan kimse yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…