Transferden sonra her gün test

sevgim benim

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
123
88
28
Selam arkadaşlar. Belki benim gibi olanlar vardır diye düşündüm. Çünkü ben hep test yapanları aradım. Nasıl testleri gözüküyor diye. Transferin 3cü gününden test yapmaya başla.(5 ci gün embriyo) . Bazılarında 4-5gunlerde pozitif çıkıyormuş. Bende çıkmayınca üzüldüm. Ama yine devam etdim. Sonra bir digital test aldım. Onda ilk pozitif gördüm transferin 7ci gününde. Ve bugün 8ci gün yine eski testlerden yapmak istedim, çok şükür artık buda pozitif oluyor. Resim ekliyorum, benim gibi olanlar için. Negatif çıkınca üzülmeyin ,hep bir ümitle devam edin. Siz Allahdan isteyin. Hayırlısı olsun hepimiz için.. inşallah.

Hayırlı olsun canım

Allah razi olsun. empati yapip bizler icin paylasmissinbende yapip paylasicam ins. Rabbim saglikla kucagina da almayi nasip etsin canim

Allah razi olsun. empati yapip bizler icin paylasmissinbende yapip paylasicam ins. Rabbim saglikla kucagina da almayi nasip etsin canim
Çok teşekkür ederim. Bazi insanlarda 4-5ci gunlerde test silikte olsa çıkıyor. Mesela bende ilk 7ci gün silik çıkmaya başladı. Her keste farklı oluyor. Allah hepimizi sevindirsin inşallah

Merhaba siz dondurulmuş transfer mi oldunuz. Taze transferde çatlatma iğnesinin etkisi suruyor sanirim... birde bu dijital hamilelik testi nasıl oluyor tek seferlik mi

Merhaba siz dondurulmuş transfer mi oldunuz. Taze transferde çatlatma iğnesinin etkisi suruyor sanirim... birde bu dijital hamilelik testi nasıl oluyor tek seferlik mi
Dondurulmuş embriyo. Yani olamaz çünkü ilk başlar test negatifdi. Ama taze transfer olunca test gününüzü beklemeniz lazım

Transferden sonra 7 gün Demi yani transferi saymiyoruz. Benim bugün Transfer atti 5 günüm ve negativ. Moralim cok bozuldu. Bir mit oldun sagol

Merhaba hayırlı olsun dijital testi nereden aldınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…