Transfer süreci rahim kalınlığı korkusu

Merhaba şu an ne durumdasınız acaba ? Benim ilk tüp bebek denemem haziran reglim bayrama denk geldiği için temmuza ertlenedi. Bugün muayene oldum yarın gonalf 300 ile başlıyorum süreç nasıl olacak nelerle karsilacagim bilmiyorum

merhaba siz sanırım ilaçlarla birlikte yumurta kontrolune gideceksiniz sık aralıklarla daha sonra opu işlemi yapılacak taze tranfer ise hemen olur ama donduracaksa doktorunuz 1 yada 2 regl bekletir.benim uzun protokol olduğu için detaylı hatırlamıyorum 10 ay oldu ben opu işlemi yapalı

Evet taze transfer olacak. Başladım gonalf 300 e, 16 temmuzda kontrolüm var. Dediginiz gibi yumurtaların gelişimini takip edecek. Ilk muayenede solda 3 sağda 2 olmak üzere 5 folikül gördüğünü söyledi. Oki sırasında daha fazla toplanır mı sizce

fazla olmasının hiçbir önemi yok inan ki 2 tane olsun sağlıklı gelişebilsin yeterli olur hem çok fazla yumurtlama opudan sonra ohss neden oluyo acı çekersin benim de 4 tane vardı ama döllenme sağlıklı oldu diyebiliriz

Yaaa öyle miiii
Ohss ne demek
2 tane sağlıklı olursa 2 sini de transfer ettirmeyi planlıyorum. Yaşım 29 ama yaparlar mı bilmem

Yaaa öyle miiii
Ohss ne demek
2 tane sağlıklı olursa 2 sini de transfer ettirmeyi planlıyorum. Yaşım 29 ama yaparlar mı bilmem
ohss opuda çok fazla folikül oluştuğunda deniliyor opudan sonra şiddetli ağrı yaşayabiliyosun.devlette 35 ten önce çift olmuyor diye biliyorum özelde yaparlar tabi doktorun görüşü önemli rahim ve tahlil durumuna göre bakacak

Anladım, ne güzel açıkladınız teşekkür ederim. Doktoruma bi sorayim o halde uygun görürse yapar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…