Transfer sonrası denize girmek

ipekkkkkkkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
21
8
27
Merhaba arkadaşlar transfer sonrası bugün 10. Gün ve sonuç pozitif. Hemsireye denize girebilirmiyim diye sormuştum oda progestan fitil kullaniyorsaniz yenileme yapmaniz gerekir dedi. Bu konuda daha ayrintili bilgisi olan varmi acaba. Den8ze girip çıkınca yenileyince bidaha akşam aynı saatte yapilmalimi bi sorun olurmu.

Merhaba arkadaşlar transfer sonrası bugün 10. Gün ve sonuç pozitif. Hemsireye denize girebilirmiyim diye sormuştum oda progestan fitil kullaniyorsaniz yenileme yapmaniz gerekir dedi. Bu konuda daha ayrintili bilgisi olan varmi acaba. Den8ze girip çıkınca yenileyince bidaha akşam aynı saatte yapilmalimi bi sorun olurmu.
Ben bu gün sordum 12.günüm benimde pozitif havuz kesinlikle yasak deniz de girmeseniz daha iyi olur dediler

Merhaba,tüp bebek ile 19+5 im. Doktorum deniz yasağını 14. Haftadan sonra kaldırdı o da çok dikkatli olmak şartıyla,havuz zaten hep yasak. Bence sizin de çok yeni olduğu için girmemeniz daha iyi olur🌸

Fitili yenileyince denizin nasıl bir zararı olabilir ki ?
Devamlı bikini altı değiştirip progestan tazeleyeceğime girmemeyi tercih ederim ben açıkçası. Islak bikiniyle durmamak gerekiyor en basitinden, Progestan da doz ayarlaması yapılarak veriliyor. Az ya da çok almanız problem olabilir daha 10 günlük hamilesiniz, tüp bebek zaten hassas bir süreç. Siz bilirsiniz.

X