Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Slm kizlar benimde ikizmis bugün öğrendim cok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin . (AmiN)

Benim 25 ocakta oldu transfer. Çarşamba günü gidicem.beni baya erken çağırdı demekki .bi bildiği vardir doktorun. Bu arada Gözün aydin canimm
Aynen canim vardir doktorunun bi bildigi hayırlısı olsun canim insallah. Saol cnim inşallah Allah dewamini getirir

Slm kızlar farkettimde çoğunuz ikiz gebelik yaşıyorsunuz Rabbim sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin benimde 12. Gün 138 olan değerim 14. Günü 930 olmuştu sizce ikiz olabilirmi çünkü ikincide bayağı bi artış olmuş benim bugün 17. gün ama bugün sabahtan hiç birşey hissetmiyorum ağrı falan yani çok rahatım böyle olunca insan olur olmaz tedirgin oluyo bebeğim inşallah benimledir diye 14 şubat Ultraschal kontrollüm var inşallah sorunsuz geçiririz bu süreçi

Inşallah ikizdir canim baya yukselme olmus bemimde hic belirtim falan yok ara sira bel ağrım oluo adet olucakmis gibi okadar

Canım bende senin gibiyim. Sanki hiç hamile değilim gibi. Hiç bir belirti yok, daha doktorada gitmedim bende 11inde gideceğim inşAllah. Bakarsın belki bizimkilerde ikizdir :)

Canım bende senin gibiyim. Sanki hiç hamile değilim gibi. Hiç bir belirti yok, daha doktorada gitmedim bende 11inde gideceğim inşAllah. Bakarsın belki bizimkilerde ikizdir :)
Ben hiç beklemiodum doktorum ikiz deyince şok oldum rabbim boyle nasip etmis demekki cok şükür insallah seninde oledir.. bakalim belirtilerimiz ne.zman.baslicak

Aslında zor ama çok güzel böyle ikiz annesi olmak Rabbim yardım ediyo inşallah bizlerde sorunsuz geçiririz bu süreci

Ben hiç beklemiodum doktorum ikiz deyince şok oldum rabbim boyle nasip etmis demekki cok şükür insallah seninde oledir.. bakalim belirtilerimiz ne.zman.baslicak
Kızımda 7. Haftada başlamıştı ve belirtim yok dediğime pişman olmuştum :) 4. Aya kadar kusmuştum. Şimdi ikizse daha şiddetli olur bence :) Ama çok şükür değer bebelere :) benim 12. Gün 1185 14. Gün 3399 çıktı. Büyük ihtimal benimde ikiz inşAllah daha fazlası değildir :)

Deger canim ya 5snedir bekliorum onlari yasamak isterim hayırlısıyla cok sukur rabbimize ki bugunleri gördük

Deger canim ya 5snedir bekliorum onlari yasamak isterim hayırlısıyla cok sukur rabbimize ki bugunleri gördük
Çok sevindim canım sizin adınıza, sağlıkla kucağınazada alın. Evlat çok farklı bişey. Biz ilkinde 4 sene bekledik, rabbim kızımı nasip etti, şimdi 5 yaşında. İnşAllah kardeşini de sağlıkla kucağımıza alırız

Insallah canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…