Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

arkadaslar size bir sorum olacak, çok endişeliyim. 5. gün transferinden 7gün sonra kan degerim 34 cıktı. 9.gün 71 cıktı. 11. gün ise 98 cıktı malesef bugun ikiye katlamamıs. eşimin ısrarıyla 1 saat sonra bir daha kan testi yapıldı bu sefer 103e cıktı. sizce bu neyi gösteriyor , düşük mü yapıyorum? cevap yazarsanız cok sevinirim

5. Gün iki embriyo mu transfer edilmişti canım? Belki ikisi de tutunmuştu birini kaybettin ama biri duruyordur. 71 den 98 a az yükselmiş çünkü

inşallah benimde öyle olur. allahım zor bir süreç gerçekten. moralimi ayakta tutmaya çalışıyorum.

Hayırlısı olsun canım biraz vücudunu da kafanı da dinlendir sonra tekrar denersin, herşeyin hayırlısı Allahtan, vardır bunda da bir hayır. Üzme kendini.
soğal canım dediğin gibi bikaç ay ara vereceğim o sırada biraz eşime ve kendime bakım yapacağım ve sonra tekrar başlayacağım inşallah.

Selam kizlar 4,gün önce buraya yazmistim beta HCG degerimle ilgili iki tane 5. Gün empriyosu transferi edilmişti ve 9. Gün idrar testin de bariz negatifti biri basit testlerden diğeri önceden belli eden şu pahali testlerdendi. Gittim kan verdim 42 cikti 9. Günde bana az gibi gelmişti dun 12. Gunumdu yani test günüm ve değerin 304 olmuş idrarda da bu defa silikte olsa pozitif cikti. Size tavsiyem asla idrar testi yaomayin inaninki stresten başka hic bir ise yaramiyor ve herkeste erken cikmaiyir idrar test bazilqrinda idrara geç cikiyor. Bu arada sizce değerin nasil 3 gün içinde 42 sen 304 e yükselmiş fazla değil mi?

Evet biraz fazla yükselmiş ama olsun bakalım yarın kaç çıkacak? Doktorun 14. Gün de kan vermeni söyledi mi? Bir de testleri aynı lab da mı yaptırdın?

Hayırlı olsun öok güzel yükselmiş.. iyice paronayak olduk düşük olsa neden düşük, yüksek çıkınca niye bu kadar yükseldi diye korkuyoruz

Hayırlı olsun öok güzel yükselmiş.. iyice paronayak olduk düşük olsa neden düşük, yüksek çıkınca niye bu kadar yükseldi diye korkuyoruz
O kadar çok olayla karşılaşıyoruz ki çok normal değil mi? Düşük olursa sağlıksız geliştiği için düşük riski oluyor yüksekse kimyasal gebelik riski oluyor insan keseyi kalp atışını görüp duyana kadar pozitifi görse bile sevinemiyor ki

Evet aynen öyle durumu ozetlemissiniz simdi de neden yuksek diye korkmaya basladim keşke cahil olaydik beta HCG bin ne olduğunu bile bilmiyor bir çok hamile kadin bizde mecburiyetten her şeyi öğrenmek zorunda kaliyoriz bu şekilde malesef. Allah hepimizin yüzünü guldursun

kızlar hayırlı cumalar bugün transferimin 10. günü 3. gün embriosu bhcg değerim 3.86 çıkmış kahverengi lekelenmem vardı dün bugün azaldı acaba yükselir mi ? sizin böyle olupta yükselen var mı hiç bildiğiniz

Benim 5. Gün embriyosuydu 7. Gün kahverengi lekelenmem oldu 10. Gün değerim 293 tü
3. Gün embriyosu daha geç tutunuyormuş bildiğim kadarıyla 15. Gün test istiyormuş bazı doktorlar, bence gününü bekle ve tekrar yaptır testini.

Cnm benimde önceki tüp bebegimde 3. Gün empriyosuydu iki tane 10.,gün değerin 4 idi sonrada adet oldum birkaç gün sonra. İnş seninki geç tutunmadir ama her şeye kendini hazirla sonra yikimi kotu oluyor insan umutlaninca ve olmayinca dua edelim

güzel dilekleriniz için teşekkürler hanımlar bu 3. deneme
Canm üzülme bu benim 4. Denemem inanki pozitif cikinca stres bitmiyor şuan pozitif bnm değerim ama artacak mi degerim kese gözükecek mi kalp afişi duyulacak mi diye düşünmekten kendimi alamiyorum hic bir şeye odaklanamiyorum bak kaç saattir bu sitede dolaniyorum aslinda hic arastrmamak lazim olacak okan zaten okur sonucu bir kaç güne zaten öğreneceğiz boşu boşuna kendimize stres yaratiyoruz iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…