Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

canım sakın öyle bişey yapma çünkü benimde 10.gün sıfır çıkmıştı 12.gün 15 çıktı
Gerçekten mi ya içime su serptin o zaman içeyim bende ilaçlarımı ya çıkar belki bir umutt demi çok saolll biraz da olsa morel oldun gözlerm şiştiii ağlamktan

canım sakın öyle bişey yapma çünkü benimde 10.gün sıfır çıkmıştı 12.gün 15 çıktı
Cnm özel değilse sendeki sorun neydi ay ben iki gün daha umut ederek geçirrm belki tutmştr senin gibiolurum inş dua edin kızlar ne olursnz inş tutarrr hayatta hiç birşeyi bu kdr istemdm ben

Cnm özel değilse sendeki sorun neydi ay ben iki gün daha umut ederek geçirrm belki tutmştr senin gibiolurum inş dua edin kızlar ne olursnz inş tutarrr hayatta hiç birşeyi bu kdr istemdm ben

İnşallah olur Allahın duası üstünde olsun inşallah inan bana bende çok stres yaşadığım için herkesi az çok anlıyorum o kadar emek veriyorsun sonu mutlu bitsin istiyorsun.aslında pko lu olanlar daha şanslı diye biliyorum nasip işi demek ki.benim sorunum kendi kendine yumurtlayamama ben aşılama yapmak istemedim doğru tüp bebek tedavisi oldum Rabbim nasip etti inşallah devam eder bu şekilde.allahım sanada hiç aratıp üzmeden gebe kalmayı nasip etsin.

Cnm aynen bende direk tüp bebeğe geçtm aslında ben tam pko da dğlm adet olabiliorm kilom da normal boyuma göre orantılı yumurtlamada sorun ve ilaçsz kendiliğinden gelişmior evt şansımz yüksek die düşündm bende ama herşy kısmet işi sabredip beklicz şimdi adet olunca mı 2. Tedaviye başlıorz canım yoksa beklicz mi yine bnm yumurtalarm donduruldu 2 tane 5. Gün embriyom var 4 tane de 3. Gün embriyom var. Doktorum 4 transfer sanşımz var demşti kaldı 3 ben 2 ay bekledm yumurta toplandktn sonra değerlerm de normaldi bilemiorm ki Allah demek ki böyle uygun görmş

Hemen transferin yapılmadı mı.neden peki ? Bence sorun orda olabilir neden hemen yapilmadiginda.çok şükür ki dondurulmuşun var o ilaç stresini yasamayacaksin ama en az 2 ay beklemen gerekiyor sanırım.

Hemen transferin yapılmadı mı.neden peki ? Bence sorun orda olabilir neden hemen yapilmadiginda.çok şükür ki dondurulmuşun var o ilaç stresini yasamayacaksin ama en az 2 ay beklemen gerekiyor sanırım.
Cnm e2 değerim çok yüksekti birde bir kaç degerletirmde yüksekti benm yumurta toplandığında ohss oldm ve ben 1 ay kendime gelemdm kaç kez acillik oldm bilmiorm kabus gibiydi o yüzden ertelendi değerlerm zaten tavan yapmıştı pko olunca değerler kat kat fazla oluor

arkadaşlar
12.gun bhcg 218
14.gün bhcg 287
16.gün bhc 403
çıktı.durumum böyle bakalım 2 gün sonraki test ne olacak.

estağfurullah canım tabiki söylerim eşimde morfoloji bozuk ve benimde rezervim azdı mecburen tüp bebeğe yönlendirildik benimde 2. denemem olacak bende senin gibiydim o kadar ağladım ki gözlerimin şişliğinden dışarı çıkamıyodum benim 2. denememde de umut yok gibi demişti doktorum fakat 12.gün değerim birden 15 e yükseldi derken 568 e kadar çıktı ama çok yavaş ilerledi çok korktum sağlıklı mı devam eder mi diye bayramdan sonra ultrasona çağırdı doktor çok stresliyim düşecek mi ne olacak diye rabbim hepimizin elini gönlünü boş bırakmasın sonucunu da yazar mısın merak ettim inşallah hayırlı haberler veririsin

Tabbim sağlıklı ğnş kucağına almayına nasip eder Rabbim ol derse olur cnm doktor bana da yüksek şans demişti olmadı yarın tekrar test yapacğm ama olsa dün çıkardı çıkmadı bnmde hiç umudum kalmadı annem ve eşim hala umutlu dün çok ağladm şimdide aklıma geldkçe kötü oluorm da napim bu bnm elimde dğlki benm hatam dğl Allahm böyle uygun görmüş onun takdiri sabırla beklicz inş darısı bizlere olur

Tmm cnm yarın test yaptırcz sonucu yazarm ama ben hiç sanmıorm tüm belirtilerimde geçti zaten belki de paikolojikti bilmiorm ama dün bugun özellikle hiç bir belirtm kalmadı karnım ağrıor az oda adet olacağım sanrm yine umutlar yinee hayaller kuracağım belkide kurmamam en güzeliii yıkılmamak adına benim sınavm öyle büyük ki eltim hamile kuzenim ablam arkadaşım hamile hepsi yakınımda ve ben çok acı çekiorm imreniorm kıskanmıorm ama bende çok isterdm zaten sanrm bir ay dinlenme oluor tutmayınca beklicm o yüzden kafamı boşaltmam lazm bayram da gelior neyse gitmicm bayramda bir yere kimse ile görüşecek psikoloji de de dğlm...

Kızlar az önce başka grup da okudum da transfer günü sayılmıormş oyle mi bir bildiniz var mı bu konuda
opu yapılan ilk gün sayılmaz ertesi gün embiyolar için ilk gündür. transfer günü sayılmaz ertesi günü ilk gündür canim. çünkü 24 saat üzerinden geçince 1 gun denir.

seni çok iyi anlıyorum benimde okulumda iki arkadaşım peş peşe doğum yaptı kendi üzüntümden onların sevincini bile doğru düzgün paylaşamadım haklısın nasıl üzülmez ki insan ama dayanmak zorundayız birbirimize dua etmekten başka çare yok burdaki bazı arkadaşların düşük değerlerle doğum yaptığını okuyunca moral oldu biraz bak bende senin gibiydim 10. gün sıfır çıkmıştı yıkılmıştım adeta ama 12.gün 15 dedi hemşire gerçi onada sevinemedim ya ama bir umut oluyor insana dayan canım belli olmaz hiç bünye metabolizma değişiyor kişiden kişiye rabbimin duası üstümüzde olsum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…