Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

çok sevindik canım darısı başımıza inşaallah rabbim güldürsün yüzümüzü

Canım farklı ultrason cihazlarıysa olabiliyor.

Merhaba arkadaşlar. 2 embriyo Transferimin 11.gunu bhcg:218 13.gunu bhcg:287 çıktı.sali günü yine bhcg istedi doktor.umudum yok.bu durumda olup normal gebelik yasayanlar varmı?

Merhaba arkadaşlar. 2 embriyo Transferimin 11.gunu bhcg:218 13.gunu bhcg:287 çıktı.sali günü yine bhcg istedi doktor.umudum yok.bu durumda olup normal gebelik yasayanlar varmı?
Ne desekki canım 3 cu tahlil tek cevap ama yükselmiş bayaa yüksek inşallah hayırlı haberini aliriz

Sabah akşam taze havuç suyu iç canın çok faydası varmış

Canim izledim. havuç suyunu pihtilasma için önermiş.ben zaten pıhtılaşma olasigi için iğne kullanıyorum.
Kimyasal gebelik için önlem diyor canım yinede iç ne yapalım her ihtimali takip ediyoruz 3 kimsal da ben yaşadım bu hafta trasferim olacak kılcal damarlar tutunamiyor diyo havuç takı vitamin sayesinde %100 olmasada %90 için görün diyo bi 10 gun

Mrb kızlar ben 8ve 10 günde evde gebelik testi yaptm negatifti bugub 10. Günüm dayanamdm kan tahlili verdm sonuç da 2 saat sonra çıkacakmş sizce de olsa idrarda çıkmzmydı bir can skntısyla gittim kan vermeye ama inş iyi bir değer öğreniorm bilemiorm sadece mutsuzm anne olamayckmşm gibi hissediorm 2,5 yıldr hep negatif sonuç aldm ilk defa tüp bebek yaptrdm... Midem bulanıor sabahları son 3 gündr birde anlam veremdğm bir karın ağrısı kasık ağrısı zaten hep vardı 10 gün boyuca psikolojik midir dedm ama yok ciddi anlamda ağrılarm bulantm var belkide ilaçlarn etkisidr rabbim kimsenin kucağını boş bırakmsn ne zormş

Hayırlısı olsun hakkında benimde sürekli kasiklarim ağrıdı bugün 12.günüm hala ara ara ağrıyor inşallah pozitiftir hayırlı haber verirsin inşallah

Hayırlısı olsun hakkında benimde sürekli kasiklarim ağrıdı bugün 12.günüm hala ara ara ağrıyor inşallah pozitiftir hayırlı haber verirsin inşallah
Cnm şimdi öğrendin 0.1 miş yani negatiffff sanrm 12. Gün tekrarlamama gerek yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…