Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

C
ne olur bilgisi olan varsa cvp versin bu 2. denemem artık çok yoruldum hayal kırıklıkları maddi manevi çok zormuş
Canım en az yüzde 60 lık bi artış olmalı seninkide yüzde 60 artmış ama değer olarak biraz düşük sen herşeye hazırlıklı ol yinede ama bu şekilde artanlarda yok değil asıl 2 gün sonraki kan testinde belli olacak

Merhabalar arkadaşlar benim transferimin de 12.günü bugün testimi yaptırdım betahcg 978 çıktı çok şükür :) Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu 1 tane 5. Gün embriyosu
Ben size şunu sormak istiyorum:
Transfer gününden test gününe kadar coraspin estrofem ve progestan iğne kullandım doktorumla konuştum az önce telefonda
Aynen devam dedi iğneye 12. Haftaya kadar
Estrofem e kalp atışını duyana kadar dedi
Coraspin e 34. Haftaya kadar dedi
Benim merak ettiğim prospektüsünde farklı şeyler yazıyo hamileyken kullanmayın falan diye kafam karıştı
Kullanan varsa yardımcı olabilir mi acaba
Bu ilaç ve iğneyi

Ben dondurulmus transferi öncesinden başlayıp 10. Haftaya kadar estrofem tableti kullandım canım. Allah in izniyle bir şey olmaz. Olsa zaten doktor önermez. Kalbini ferah tut. Ama iğneyi kullanmadım.

Benimki dondurulmuş embiryoydu.o bahsettiğn ilaçların hepsini 12.haftaya kadar kullanıcam.coraspirini doğuma kadar.için rahat olsun.

Benimki dondurulmuş embiryoydu.o bahsettiğn ilaçların hepsini 12.haftaya kadar kullanıcam.coraspirini doğuma kadar.için rahat olsun.
Teşekkür ederim bebişin hayırlı olsun seninde Allah kucağımıza almayı da nasip etsin sağ salim
Yoksa sende mi bahçeci Fulya da oldun tedavini aynı ilaçlar deyince :)

Te
Ben dondurulmus transferi öncesinden başlayıp 10. Haftaya kadar estrofem tableti kullandım canım. Allah in izniyle bir şey olmaz. Olsa zaten doktor önermez. Kalbini ferah tut. Ama iğneyi kullanmadım.
Teşekkür ederim kafam karıştı doktor öyle deyince bi an

canım bnde kullnyrm yapçk bişymz yok devam edicz

Bu ilaçların kaç miligram canim

Canım bu ilaçlar dünyada heryerde kullanılıyor zaten kalp atımından sonra kesiyor dr o yüzden o zamana kadar bi zarar vermiyor estrofem rahim tabakasını kalınlaştırdığı için ilacı erken keserken düşük olur bide Allah korusu benim dr um bana birde hergün göbekten cleaxne günaşırıda progestan iğne yaptırıyor

Zaten doktor iç dediğine göre vardır bir bildiği dedim ama prospektüsünü okuyunca kafam karıştı ya
İnsan ilk olunca bilmiyo bide ne düşünüp ne yapacağını

Merhaba Kızlar, ben de ilk testimi dün yaptırdım ( Transfer sonrasi 11.günde ) Sonuc 624 cıktı, yarın da ikinci testi yaptıriyoruz. Insaallah saglıkla yükselir. Allahim isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba Kızlar, ben de ilk testimi dün yaptırdım ( Transfer sonrasi 11.günde ) Sonuc 624 cıktı, yarın da ikinci testi yaptıriyoruz. Insaallah saglıkla yükselir. Allahim isteyen herkese nasip etsin.
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin.
Benim de dün transfer sonrası 12. Günümdü hamileliklerimiz aynı dönemde olacak 978 çıktı benimde

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin.
Benim de dün transfer sonrası 12. Günümdü hamileliklerimiz aynı dönemde olacak 978 çıktı benimde
Öyle mi.. Ne güzel tesadüf Allah saglıkla kucamıza aldıgımız günü göstersin insaallah. Senin de degerin cok güzel masaallah.. Ikiz olma ihtimali var mı ? Bana 2 yumurta yüklenmisti.

Öyle mi.. Ne güzel tesadüf Allah saglıkla kucamıza aldıgımız günü göstersin insaallah. Senin de degerin cok güzel masaallah.. Ikiz olma ihtimali var mı ? Bana 2 yumurta yüklenmisti.
Amin amin  inşallah benimki tek embriyo 5. Gün embriyosu. İnşallah herşey yolunda gider hepimiz için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…