Transfer Sonrası 5. Gün Test Yapanlar

melinnira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
59
28
29
Merhaba kızlar. Yarın transferimin 5. günü olacak. Test yapsam mı acaba diye kafamda dönüp duruyor. İçinizde 5. Gün test yapıp sonuç alan var mı?

Merhaba kızlar. Yarın transferimin 5. günü olacak. Test yapsam mı acaba diye kafamda dönüp duruyor. İçinizde 5. Gün test yapıp sonuç alan var mı?
Transfer dahil 5. Günü yapmıştım negatif çıktı ama 6. Günü yapınca silik çizgi çıkmıştı yerinizde olsam 7. Günü yaparım

Yok bi belirti hissetmedim. Bugün bi iki defa sol tarafımda anlık batma gibi bi his oldu ama belirti değildir o

Merhaba canım ayın kacinda transfer oldun bende 12 sinde transfer oldum inşallah pozitifizdir hepimizde💓 bende burada gördükçe yapma hevesi geliyor ama sonradan çekiniyorum yapmadım

Ben de 11 inde transfer oldum bugün 6. Günüm ve dayanamadım yaptım. Aşırı silik bi çizgi var testin kendi çizgisi mi bilemedim 🤷🏻‍♀️
IMG_3220.jpeg

Çok teşekkür ederim ama Ben emin olamadım ya çok silik ya testin kendi çizgisi mi zaten diyorum

Ben de 11 inde transfer oldum bugün 6. Günüm ve dayanamadım yaptım. Aşırı silik bi çizgi var testin kendi çizgisi mi bilemedim 🤷🏻‍♀️ Eki Görüntüle 3480028
Transfer gününü saymazsak 6. Testim aynı böyle hayalet çıkmıştı 4 ve 5. Günler boştu. O gün kan vermiştim ve kanda pozitif görmüştüm.

İlk 5 10 dk içinde belirdiyse hayirli olsun 🤩 sonrasi kuruma çizgisi olur.

Erken öğrenmek hem çok heyecanlı hem çok stres yaratan bi durum sakin kalarak ilerleyin 🥰 inşallah kan sonucuyla güzel haberler alirsiniz. Sağlıklı hayorli gebeliginiz olsun inşallah 🤲🧚‍♀️💐

Ya umut oldunuz teşekkür ederim. İlk anda yoktu ama 5 dk içinde silik de olsa gördüm ama işte hemen kapılmak da istemiyorum ya kuruma çizgisi falansa diye.Bakalım cumaya kadar dayanmaya çalışacağım 🌸Sizin ne kadar oldu

Ya umut oldunuz teşekkür ederim. İlk anda yoktu ama 5 dk içinde silik de olsa gördüm ama işte hemen kapılmak da istemiyorum ya kuruma çizgisi falansa diye.Bakalım cumaya kadar dayanmaya çalışacağım 🌸Sizin ne kadar oldu
Umarım vardır canı gönülden söylüyorum. Yani test bozuk felan değildir 🥰🥰

Ben ocak ayında doğurdum elhamdülillah. Kızım suan 8 ay 1 haftalık 🧚‍♀️

Boş yere kendinizi yıpratırsınız.
Pozitifte olsa negatifte olsa idrar testi güvenilmez.
Bende idrar pozitif olduğu halde doktorum 10-13 gün kan testlerindeki artıştan sonra emin oldu.

X