Transfer öncesi vajinal enfeksiyon olan ve gyno xl kullananlar

gizzz09

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
214
272
Haftaya transferim olacak ama vajinal kaşıntım var Dr o nedenle hemşire gyno xl kullanmamı iletti ama emin olamadım engeller mi transfer sürecimi olumsuz etkiler mi emin olamadım benim gibi bir durum yaşayan var mı aranızda arkadaşlarr

Doktorunuz kullan dediyse neden etkilesin ki

Endişelerim oldu nedense ilk denememde hiç birşey yoktu ama tutmadı bu defa birşeyin tutmaması için sebep olması korkutuyor sanırım.s inşallah sorun olmaz
Yok yok doktorunuz önermez sakıncalı olsa.. neticede enfeksiyonla transfer olmaniz daha kotu ayaklarinizi sicak tutun hatta sicak suya koyun. Hatta bence doktorunuzla görüşüp transferinizi erteleyin enfeksiyon gecmeden transfer olmayın.

Haklısınız sanırımm çok teşekkür ederim
Rica ederim sadece bu sene pespese 3 transfer oldum tup bebekte harcanan emek maddi manevi nedir cok iyi bilirim enfeksiyonda transfer olmak riskli olur doktorunuzla görüşüp karar vermeniz cok dogru olur bence . Hakkinizda hayirli olsun insaAllah mucizenize kavusursun guzel bi süreç gecirirsiniz

Aminn hepimiz için inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…