Transfer 14. Gün Kahverengi yoğun leke!!!

Benimde 13/14. Gün böyle olmaya başladı corasprini keselim dediler, kesilirse 3 gün sonra tekrar devam et dedi hemşirem. Progestan iğne vuruluyorum göbekten bide kapsül fitil koyuyorum
Benim 8. Günden itibaren kestiler bugün konuştum artık aspirin kullanmayacağım. Ben göbekten progestan ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum günde 3 tane de progestan fitil

Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum 11.gün lekelenmem oldu 2 gün sürdü geçti bugün 14. Günüm kahverengi lekelenmem var ama bhcg 1506 çıktı bu durum normal mi merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim siz ne durumdasınız suan

Yerleşme lekelenmesi diyorlar kırmızı değilse korkma, kesen görünmüştür doktora görünmende fayda var

Kırmızı değil ama kahverengi sümüksü bir şey insanın yüreği hopluyor yine de düşmeye mi başlıyor diye. Teşekkür ederim cevap için haftaya kese için randevu verdi doktorum. Sen keseyi görebildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…