Göz Makyajı trabzon ve diyarbakır da kaş alımını ii yapan kuaför önerileriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

srabia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
12
0
merhabalar;
arkadaşlar kuaförlerle başım dertte..
inceltmeyin diyorum yuvarlak bi odun bırakıyolar,
trabzon ve diyarbakır da önerebileceğiniz yerler var mı?opuyorumnanaktan

diyarbakır'da engin kuaförü öneriyorum ben hep oraya aldırıyorum gerçekten iyi alıyorlar

merhabalar;
arkadaşlar kuaförlerle başım dertte..
inceltmeyin diyorum yuvarlak bi odun bırakıyolar,
trabzon ve diyarbakır da önerebileceğiniz yerler var mı?opuyorumnanaktan

trabzonda pınar var bordomavi yi biliosan hemen onun karsısındaki pasajda,en iyisi odur,çok da müsterisi vardır zaten :)

trabzonda pınar var bordomavi yi biliosan hemen onun karsısındaki pasajda,en iyisi odur,çok da müsterisi vardır zaten :)

evet pınar çok iyiymiş bugün bende duydum onu.

bide 333 kuaföz var royal sinemanın arada. orasıda iyidir kaşta.

teşekkürler arkadşlr.. trabzondakileri biliyorum ama diyarbakırda engin kuaför tam olarak nerde

kızlar bnde saç kesim için iyi bir kuaför arıyorum trabzonda önerebileceğiniz nereler var? pınar saç kesimdede iyimi?

canım saç için kesinlikle güngör e git bence,kendisi keserse eminim memnun kalırsın ama yanında çalısanlar da iidir.. yerini bilmiosan tarif edebilrim..

canım saç için kesinlikle güngör e git bence,kendisi keserse eminim memnun kalırsın ama yanında çalısanlar da iidir.. yerini bilmiosan tarif edebilrim..

evt cnm bilmiyorum. tarif eder misin yerini?

canım maras caddsesinde garanti bankasının hemen yanında pasaj var çiçekçi fln vardı giris katında o pasajda 3. kat olması lazım,yalnız dikkat et aynı pasajda baska bi kuaför daha var ona gitme :)

canım maras caddsesinde garanti bankasının hemen yanında pasaj var çiçekçi fln vardı giris katında o pasajda 3. kat olması lazım,yalnız dikkat et aynı pasajda baska bi kuaför daha var ona gitme :)

teşekkür ederim cnm çok saol.

umarım memnun kalırsın canım,saç kesimi demissin ama boya konusunda da çok iidir güngör :)

umarım memnun kalırsın canım,saç kesimi demissin ama boya konusunda da çok iidir güngör :)

bugün kestirdim cnm. çok beeğendim çok güzel kesti tam istediğim gibi. güngör deil de eyyüp kesti. çok saol. ne zamandır ii bi kuaför arıodum trabzon da. sayende buldum.

Bence Hera Kuaför'deki Elif bu işte en iyisi. Pınar'ı da biliyorum ama müşterileri arasında ayrımcılık yapıyor bunu bizzat gözlerimle gördüm ve duydum bir daha da ona gitmedim zaten. Bir müşteri geldi böyle burnu havalarda şimdi alamam seni doluyum dedi yolladı sonra ordaki kızlarla o kadının arkasından gülmeye başladı. Yaptığı çok terbiyesizceydi gözlerime inanamadım sen kim oluyorsun o senin müşterin ekmeğini burdan kazanıyorsun sen terbiyesiz!... Hera'da 2 kaşçı var diğeri nasıldır bilmiyorum ama Elif çok sıcak kanlı çok da iyi kaş alıyor, pişman olmazsanız. Zaten çok müşterisi var boş vaktini görmedim ben hiç. Kuaför olarak da Hera Trabzon'daki en iyi kuaförlerden biridir.

kaş müşterisi en fazla olan kuaförlerden biri, bu işin ustası.
Ofis kasaplar durağında, rio kahvecisinin karşısındaki binada 1. kat.

Memnun kalırsınız.
Boyasına da güvenebilirsiniz. Ben siyaha boyatıp, sonrasında pişman olduğum saçlarımı orada açtırıp, boyattım. Hem ben hem görenler çok beğendi ve o saçın siyahtan döndürldüğüne inanamadılar. Başka kuaförler de tebriklerini ilettiler. Saçlarımın yıpranmayışını ve rengin güzelliğini onlar da kabul ettiler.

ya ben toplu konutta bi kuaför wardı o kadar kuaföre gittim ama bi tek orda çok memnun kaldım.adını bilmiyorum ama karı koca çalışıyorlar bayan çok güzel kaş aldı kıytırık bi dükkan ama kaş mükemmel alıyor

trabzonda azelya kuaförü öneririm ben ama kaş için. saç için kendi kuaförüm dışındakine gitmem

Beğendik karşısındaki Zennur Kuafördeki Zennur denen bayan en iyisi denediklerimden...
o bordo mavinin karşıdaki Pınarın neyini seviyolar anlamıyorum tamam kaç alıyo ama simetriye bakılırsa bunu incelemiyo sadece alıyo...

cnm hala duruyo mu bu zennur
saç kesimi için nereyi önerirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…