trabzon uzungöl konaklama için yardım

akvaryumm

o benim dünyam
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
417
7
trabzonlu arkadaşlarım uzungölde kalmak için en ucuz yer olarak nereyi tavsiye edersiniz.bungalow ev istiyoruz.pansiyonda olabilir.yani şöyle diyim içinde mutfağı mevcut olsun ve fiyatı çok uygun olsun.hadi yardımlarınızı bekliyorum.sayın turon9 sevgilerimle..

Son düzenleme:
arkadaşım ordaki evlerin hepsi öyle int bile aç resimlere bak evler orda hep öyle ahşap pansiyon şeklinde bahçeli mutfaklı odalı hepsi mevcut cnm...önceden arayıp yer ayırırsan ii olur çünkü yazın tıklım tıklım oluo uzungöl gitmenle dönmen bir olmasın yani..:)

sağol canım peki hangisi fiyat konusunda daha uygun bilgin varmı?isim olarak verebilirmisin?

evet yokmu yardımcı olucak olaaaaaan...kızlar birde bişi duydum.bazıları oralara gitme kene var tehlikeli falan dedi.cidden öylemi???hadi ama ya arkadaşlar yazın bişiler..

ne bilim kuzum ya öyle dediler.öle değil dimi?senin bilgin varmı canım uygun pansiyon konusunda?

uzungölde kene yok arkadaşlar merak etmeyin:) oda kahvaltı konaklamak isterseniz 40 civarına bi çok motel var.Bungalow tarzı bi konaklama varmıydı hatırlamıyorum ama oranın en ünlü yeri ınan Otellerdir.Fiyatları 100 civarı olması lazım ama.Belki nette sayfaları vardır.Biz gölün başlangıcında bi otelde kalıyoruz gidince ama ismini bilmiyorum maalesef

bizde balayına uzungöle gittik canım haziran 21 de..
biz otelde kalmıştık netten araştırmıştım ben ..iyice bir bak istersen motelleri bilmem ama bungolowlar hoş gerçekten ama fiyat olarak sitelerinde yazıyorlar hepsini..iyi tatiller dilerim şimdiden..

uzungöl harika seçim ordaki konaklayacak yerlerin çoğu bungalov tarzı zaten bide uzungölde deil sinop inceburunda kene çok var iiii tatilller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…