Trabzon buluştu işte fotolar....

artık suprensesi ordada bi buluşma düzenler. sakın foto çekilip koymayın buralara kıskanırımm:dilcikar:

sizde ben yokken buluşmayın sakın aama ball benim arkadaşım dostum ama tmmy biz her an buluşma yapıyoruz he bu arada tşk ederim balll,dedem beni kapalı biliyor vallahi kan çıkar kaydirigubbakcemile3burda böyledelikafadulden

hepiniz birbirinden güzel ve sıcak insanlarsınız
resimlerinizde bunu gördüm ben
rabbim dostluğunuzu daim etsin inş. sevgiler

teşekkürler cnma.s.Şeniz

sizde ben yokken buluşmayın sakın aama ball benim arkadaşım dostum ama tmmy biz her an buluşma yapıyoruz he bu arada tşk ederim balll,dedem beni kapalı biliyor vallahi kan çıkar kaydirigubbakcemile3burda böyledelikafadulden

buluşmayız cnm sen yokken

çok güzel ya eglenmişsiniz..kaydirigubbakcemile3

teşekkürler

ya kızlar bana bi arkadaşım dediki msnden şimdi güya bana eşarp yakışmamış :KK43:(

güyada diyetteyiz haa bu diyetteki halimizse gerisini düşünemiyom:)))
evet bozduk uzay üssü gibi masayı:))) ne biçim okey masasıdır biz alışmışız kendimiz dizecez taşları, zaları kendimiz sallıcaz. masanın heryerinde düğme tembel işi:) zaten bozuktuda:dilcikar::lepi:
[/QUOTE]

sanırım sizin diyet benm diyetten kaydirigubbakcemile3 iyi yapmışsınız kız o gavur aleti masayı bozmakla ... okey oynuosan taşları dizmeyide bilecksin kardeşim..kaydirigubbakcemile5

karadeniz manzarası güzeldir cnm gerçi yurdumun heryeri güzel kurban olduğum.

karadenizin kendide çok gusel ama hala fotolardan tvlerden görduklerimizle yetınıoz.. en çok görmek istediğim yerdir karadeniz yaa..:1rolleyes:

X