Toz yardımcı gıda ve normal öğünle zayıflamak

Nyks-

Rigor Mortis
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
2.363
1.797
Merhaba hanımlar, evlendikten sonra kadınların çoğunluğu gibi bende kısa süre içerisinde kilo almaya başladım. 1.64 boy ve 70 kiloydum. Daha sonra arkadaş tavsiyeleri ve kullanıcı yorumlarıyla ölçümlere girerek toz gıda aldım. Ve 2 gün boyunca sadece detoks olarak günde 5 kez suya karıştırıp o tozu kullandım. Başka hiç bir şey yemedim. İlk etapta ödemler atılacakmış uzmanın dediğine göre. İki gün sonrasında sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bu sefer sütle karıştırıp o tozu içiyorum. Öğle öğünümde de canımın istediği ve 550 kaloriyi geçmeyen herşey yiyorum. Ancak bana tavsiye edilen vücudumda kas eksiğim olduğu için protein ağırlıklı beslenmemdi. Bende ona uymaya çalışıyorum. 19 haziran cuma günü başladım şuan tartıda görünen kilom sabahları 65 gün içerisinde 66 küsürlerde doşalıyor. Tartıyı da bu konuda pek anlayamadım :) devam etmem gereken süre 15 gün. Ben başladığımdan beri çikolata, tatlı hamurişi ekmek tümünü kestim. Arada çok küçük bir parça ekmek yada kurabiye tadiyorum nefsimi bastırmak için. Ancak oturup doyana kadar yemiyorum. 19:00dan sonra hiç bişey yemiyorum bol bol su içiyorum 2 litreden fazla. Şekersiz çay kahve içiyorum. Kahve alışkanlığım çok çok fazla engel olamıyorum kendime 2si 1 arada içiyorum şekersiz :KK43: Bazen akşamları yürüyüş yapıyoruz eşimle ama her akşam olmuyor oda malesef. Toz ek gıda bittikten sonra da yine kalori hesabı yaparak zayıflamaya devam etmek istiyorum. Hedefim 60 kg olmak. Merak ettim aranızda bu şekilde toz kullanan oldu mu? farklı bir yöntem öneriniz var mıdır?

X