toplu yeni dogan erkek bebek kıyafetleri

melikli23

HİÇ AYIRMA RABBİM BİZİ...
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
3.336
1.522
Arkadaslar elimde çoğunluğu markalı erkek bebek kıyafetleri mevcut patik çorap zıbın önlük tulum hırka hastane çıkışları çıtçıtlı badiler ve bereler doğumdan itibaren kullanabileceği cok cici kıyafetler var toplu almak isteyene sadece 100 tlkoca bi canta dolusu sadece 100 TL.....

Süper valla hamiş olduğumu bilsem kaçırmam içlerinde unisex olanları var
Can'ım bence onlar içinde ayrı ilan yap

Süper valla hamiş olduğumu bilsem kaçırmam içlerinde unisex olanları var
Can'ım bence onlar içinde ayrı ilan yap
Ayyy beğenmenize, sevindim canım ayrı ayrı satmak istemiyorum toplu olsun alan bayanın uzun bi zaman isi görülsün istiyorum gercekten tek tek satsam pahalıya gelir bu sekilde uygun olsun iki tarafında isi görülsün istiyorum

Can'ım belki bebeği kız olup ihtiyacı olan vardır diye dedim

Bebeeğim doğmadan önce olsaydı kesin alırdım. simdi 2 aylık olduk 6.5 kiloyuz birçoğu bize olmaz Bence yendioğacak cocugu olan kacırmasın çok uygun

Bebeeğim doğmadan önce olsaydı kesin alırdım. simdi 2 aylık olduk 6.5 kiloyuz birçoğu bize olmaz Bence yendioğacak cocugu olan kacırmasın çok uygun
Nasip cok tesekkür ederim yorumlarınız, icin bende karsı tarafın isi görülsün diye uygun fiyata, veriyorum insallah tez, zamanda hayırlısıyla cicislerimize talip cıkar

Almak istiyorum nasıl alabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…