Tontiş Kızımın Odası :)

canım cok guzel masallah gule gule kullansın bebısın ama bence dolabıda düz koy daha guzel olucaktır hemde yer acılır bıraz:nazar:

mobilyanız belisten değilmi çok hoş bende bakmıştım bu modele ama başka aldım,bebişin güle güle kırıp döksün ..:))))

aaa bizim takımdan..
aynı takımın bir büyük boyunu aldık biz de..
gerçi henüz odasına geçemedi kızım ama cok kaliteli ve cok memnunuz biz :)

siz de güle güle kullanın inş...

çok cici güle güle kullansın kuzucuğun bizde sabırsızlıkla odasının bitmesini bekliyoruz:)

ay benım vıtrınde görup bayıldıgım takım bu..ılerde bebısım olursa eger ben de ısterım aynısından:))

cok seker bir takim
insallah Allahim bizede nasip eder
boyle bizde aliriz
masallah gule gule kullansin melegin

güzel günlerde kullansın çok güzel bir oda olmuş...
sağlıkla mutlulukla uyusun yatağında tontişin :emir_bebek:

çok şeker olmuş odanız sağlık ve mutlulukla yatsın kızınız maşallah cıvıl cıvıl

ayyy çok beğendimm
tek kelimeyle harika olmuş
rengi çok güzel özellikle
halınızda çok hoş
sağlıkla mutlulukla kullanın inş.:ecrin_bebek:

cok tatlı bı oda olmus cnmm
ıyı gunlerde kullansın tontıs kızın

Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Rabbim daha iyilerini size nasip etsin.
Bu arada soran arkadaşlar için cevaplayayım. Aynen dediğiniz gibi takımı Belis'ten aldık.kaydirigubbakcemile3 Güzel bir ürün ama dolabında raf yokmuş maalesef. İçine kendimiz bir raf yaptıracağız.

nisan annesi buldum senikaydirigubbakcemile2pek güzelmiş odanız ii günlerde inaşşah turuncu mavi yeşil bu renkler bebeklerin beyin gelişimi için çok yararlı renklermiş seninde bol turunculuyla zeki bir bebişin olacak

canım maşallah çok güzel olmuş bebişin odası... az kalmış valla kavuşmana yavruna. sağlıkla inşallah canım.

X