tonalın cla 1200 mg

crabo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2014
66
9
arkadaslar sıze sorum olucak ben tonalin cla 1200 mg kullanıyorum 3.gunum bugun yag yaktırıcı metobolızma hızlandırıcı dıyerekten aldım fakat ben spor yapamıyorum yaza kadarda vaktım olmayacak sadece ıste yurumeye claısyorum oda unıversıteyle ev arası ıste merdıven kullanıyorum falan sızce napmalıyım spor yapmadan etkısı olmazmı bu konuhakkında bılgısı olan

arkadaslar sıze sorum olucak ben tonalin cla 1200 mg kullanıyorum 3.gunum bugun yag yaktırıcı metobolızma hızlandırıcı dıyerekten aldım fakat ben spor yapamıyorum yaza kadarda vaktım olmayacak sadece ıste yurumeye claısyorum oda unıversıteyle ev arası ıste merdıven kullanıyorum falan sızce napmalıyım spor yapmadan etkısı olmazmı bu konuhakkında bılgısı olan
sporla kullanmanız daha iyi olur.

Merhaba,
cla aldım buna ek olarak spor esnasın da kullanabılecegım bır l carnıtıne almak ıstıyorum.
bana onrenebılecegınız daha once kullanıp faydasını gordugunuz bı marka onerebılır mısınız

Düzenli spor yaparak ben de nature supreme markasınının tonalin cla ürününü kullanıyorum. Cidden baya memnunum kilo vermeye başlamışım bile zaten patentli ürün arkadaşlar bir bakın derim. ürünün linkini bırakıyorum buraya :)

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar bende cla resklamlarından gördükten sonra alma kararı aldım. ve sonuç hüsran ECZANET 444 diye bir şirketten kargo geldi kapıda ödemeli olarak ben cla yı sözde resmi sitesinden almıştım. stenin adı http://fitballs.resmi-sitesi.com/ ve içini bir açtım 2 tane saçma sapan bir ilaç. ben bunu biliçsiz şekilde aa hadi tamam buymuş deyip tüketsem ne olacaktı. içinde ne olduğu belirsiz kapsüller var. görselde sarı balık yağı gibi olan ilaçlar RX-1 kutu içinde renkli renkli kapsller geldi. sakın eczane dışında bir yerden almayın ben kazığı yedim siz yemeyin

Tonalin kullandım ve hiç memnun kalmadım. Eczaneden en bilindik markayı aldım. 60 tablet 198TL. 15 gün kullandım. Spor ve dengeli beslenmeye rağmen yağ oranım arttı. Kullanmayı bırakınca 1 hafta içinde yağ oranım eski haline düştü. Olan benim 3 haftama ve parama oldu. Karaciğer'e zarar vermemiştir umarım. Bence hiç girmeyin bu işe. Yarım kutuyu çöpe attım.

X