Toksik iliskim ve eski eş sorunsalı ?

Sizin konuda boş umut iskenceyi uzatır.Cocugun kolu kırıldığı için sizi engellemiyor size hisleri olduğu için değil.Daha çok haberdar olmak isteyebilir çocuktan sizden değil.

Bu nedenle size dair ne yaptığınız umurunda olmadığı için siliyor .Görmek haberdar olmak isteyen insan silmez.Zaten bosanilmaz.Hatta başka kadınlar eklenmez.

Daha önce konumu okuyanlar bilir çok toksik bir evliligim vardi 1 ayı geçkin süredir ayrıldık görüşmüyoruz birbirimizdede engelliydik. Zaten ayrılır ayrılmaz hemen başka kadınlari falan eklemisti görmüştüm. Neyse 1 aydir çok toparladım baya yol kat ettim ise girdim kiz arkadaşlar edindim vs.. hayatıma bakmaya çalışıyorum.

Dün kızımın kolu kırıldı okul etkinliginde ken di düştü yani.. babasını aradı hastanede baba öğretmen yüksek bir yere çıkardı dustum falan dedi babasına benden rapor istedi şikayet edecekmiş falan. Niye şikayet ediyorsun öğretmenin bi suçu yok 4 sene yüz yüze bakicam ben onlarla dedim " eşim şikayet etmiş dersin " dedi. Bende eşim değil eski eşim dedim. Tamam öyle dersin dedi neyse kapadık.

Bende bugun kız arkadaşlarımla piknik ayarlamştik arabada giderken story attim sarki falan açık araba storysi. Eski esim wp da engeli kaldirmistik rapor attim diye. Neyse story i gorur gormez numarami sildi.
sizce neden ?
ama tekrar engellemedi
Off yaş kaç ? 11 mi

X