titreyerek uyanma

S

starbuck

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi starbuck
Herkese merhaba,

14hafta 6 günlük hamileyim, 3-4 kez başıma gelen ve beni endişelendiren titreyerek uyanma şeklinde bir deneyim yaşadım buna benzer şeyler yaşayan oldu mu yazarsanız çok sevinirim.

Havalar sıcak olduğu için geceleri üstümü açıyorum sanırım sonra bir titreme ile uyanıyorum 10-15 saniye boyunca sürüyor uyanık ve bilincim açık oluyor fakat sanki karın altında kalmışım gibi üşüyorum, çenelerim birbirine çarpıyor takır takır o derece, yorganın altına giriyorum hemen bikaç dakika sonra geçiyor sonra tekrar uykuya dalıyorum ama endişeleniyorum doktorumu aradım az önce ama henüz dönemedi bana, bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilir mi?

selamlar herkese

• Konu Sahibi starbuck
Canım bende aynen dediğin olayı dün akşam yaşadım, 14+4 üm bende bu sıcak havada dişlerim kırılacak gibi titredim, üstümü örtüyorum terliyorum biraz açıyorum titriyorum zor bi geceydi, bu arada doktorun ararsa ne dediğini yazarmısın

• Konu Sahibi starbuck
Merhaba bu bendede olmuştu, 7-8 hafta arası, doktorunuzun verdiği bilgiyi burdan yazabilirmisiniz. Korkmayın siz riskli dönemi atlatmışsınız. Birde bu titreme sıtma biçimindemi oluyor terleyerek ve titreyerek yani. Ben de bu konuyu araştırdım ama, bilgi edinemedim. Bu konu ile ilgili bir doktor araştırıyorum. En kısa zamanda gideceğim. Geçmiş olsun.

• Konu Sahibi starbuck
dün bu konu ile ilgili doktorumla konuştum durumu anlattım ateşim olup olmadığını sordu yoktu dedim, ateş yoksa sadece üşümedir endişe etme, sadece daha kalın giysiler, gecelik yerine pijama giyerek uyuyun altı açık giysilerden soğuk almamaya dikkat edin dedi duyurulur gecelik yok :eek:

X