Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar benim sorunum hafif göbek ve belimdeki yağlar yani simitler. ben zayıflamak istemiyorum aksine zor kilo aldım ben bu kemeri düzenli kullanırsam işe yarar mı ki? ve bana hangisini tavsiye edersiniz ab-tronic mi yoksa relax & tone diye birşey var birde?

yahu bu ürünler işe yarıyor mu yaramıyor mu.Ben 1 ay kullandım şu kadar incelme oldu yada olmadı dihyen var mı aranızda

Kızlar Ben Şimbi Sipariş Verdim Hem titreşimli Hem ısıtmalıymış bugun Gelir Etkisini Görürsem Size Yazarım

Ab tronic x2 sipariş verdim ,beni devamlı arıyorlar bir istanbul kodlu numaradan tanıtımını yapıyorlar ürünlerinin 175 liraya sipariş verdim daha önce de titreşimli masaj aletini almıştım sırt ağrılarımı rahatlatmıştı onun için güvenerek sipariş ettim gelir gelmez kullanıp deneyimlerimi paylaşıcam kızlar

evet ya kimseden ses çıkmamış:KK59:bendemi alsam diyorum ama eşim bu aletlerin pekte faydası olmaz diyor:44:en iyi marka hangisi kızlar bilen kullanan yazsın lütfen bende ona göre alayım boşa gitmesin emek ve masraf

kızlar birde bu ab tronic in sadece karın için olanı ve birde tüm vücut için olanı var.ikisinin kaliteside aynımıdır acaba?siz hangisini kullanıyorsunuz?aralarında sadece 10 lira oynuyor aynı kaliteyse tüm vücut olanını almak daha mantıklı geldi bana ama satılan sitede diğerine daha çok talep var neden acaba?

birde şimdi dikkatimi çekti ab tronic 2 markada var görüntüleride aynı biri cosfer diğeri theramax.şimdi hangisi tv ürünü bunların?hangisini tavsiye edersiniz?of kafam çok karıştı valla:KK59:birde dinamic olan var tabi tüm vücuda uygulanan:44:arkadaşlar lütfen bu markayı kullananlar yardımcı olsun sipariş vermeyi düşünüyorum bu günlerde

benimde var bu kemerden 2,3defa kullandım baş ağrısı yaptı bidaha kullanmadım öyle dolapta duruyo bosu bosuna

ben 2008 yılında almıştım gerçekten çok faydasını gördüm göbek ve bel yanları için çok iyi geldi ama yapmayı bıraktığınızda giden yerlere yenileri tekrar geliyor mutlaka güzel bir beslenme ve sporla desteklenme ile kullanılırsa çok iyi sonuçlar alınabiliyor sonuçta o bölgeyi ısıtıyor yağlar için etkili oluyor.
benimki 2 ay önce bağlantı sorunu oldu kablosunda sonra kımıldattığımda çalışıyor bazen duruyordu en sonunda da kumandasının ışığı yanıyor ama ne bir ses ne başka bir şey garantiside bitti nereye tamir edilir bilmiyorum.

ab tronic aldım şimdi.birkaç güne gelir sanırım.yalnız aklıma takılan bişey var paket içeriğinde birde jel varmış bu jel bitince ne kullanıyorsunuz yada yenisini temin etme şansımız varmı?yada hiçbirşey sürmesek olmazmı?kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim:KK71:

ya arkadaşlar ben internetten araştırdım ama sanırm bunlar bi mağazada falan satılmıyo siz nerden aldınız netten aldıysanız hangi siteden aldınız.

ab tronic aldım şimdi.birkaç güne gelir sanırım.yalnız aklıma takılan bişey var paket içeriğinde birde jel varmış bu jel bitince ne kullanıyorsunuz yada yenisini temin etme şansımız varmı?yada hiçbirşey sürmesek olmazmı?kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim:KK71:

sanırım Extra Jel olur o bitince. burada çünkü bu aletle o kremi kullananlar olmuş. senin ki nasıl canım. yorumun nedir. ben de ona göre düsünüyorum. kimse de bir yorum yapmıyor.

Benim alette dolap ta yatıyor:KK1:
şimdiye kadar kullansaydım yan yağlarımı eritmiştim belki de yaaa...

sanırım Extra Jel olur o bitince. burada çünkü bu aletle o kremi kullananlar olmuş. senin ki nasıl canım. yorumun nedir. ben de ona göre düsünüyorum. kimse de bir yorum yapmıyor.

benimki yarın elime geçecek kullandıktan sonra yorumları yazarım.yalnız bu ürünün normal sitesinde pahalı ben biraz araştırdım kullanıcı yorumları boşuna fazla para vermeye gerek olmadığını gördüm.hepsiburadada yarı fiyatına markanın patent verdiği aynı ürünleri bulabilirsin.bütün özellikleri aynı ve 2 yıl garantili.zaten işe yarayacak bişeyse buda yarayacaktır yada gereksiz bişeyse o kadar parayı çöpe atmamış olursun.ha bu arada hepsi burada normal fiyatı 90 civarı ama şuan %60 indirimde bence bu fiyata kaçmaz canım ordan al.:KK9:

benimki yarın elime geçecek kullandıktan sonra yorumları yazarım.yalnız bu ürünün normal sitesinde pahalı ben biraz araştırdım kullanıcı yorumları boşuna fazla para vermeye gerek olmadığını gördüm.hepsiburadada yarı fiyatına markanın patent verdiği aynı ürünleri bulabilirsin.bütün özellikleri aynı ve 2 yıl garantili.zaten işe yarayacak bişeyse buda yarayacaktır yada gereksiz bişeyse o kadar parayı çöpe atmamış olursun.ha bu arada hepsi burada normal fiyatı 90 civarı ama şuan %60 indirimde bence bu fiyata kaçmaz canım ordan al.:KK9:

tamam canım sağol yorumun için. senden bilgi bekliyorum ona göre ben de alıcam. birde bana aldığın yerin linkini atarsan tam olarak aynı yerden aynı ürünü almış olurum :) teşekkürler şimdiden :KK16:

ürün bugün geldi deneme amaçlı kullanmaya çalıştım.çalıştım diyorum çünkü kullanma klavuzu türkçe değildi ve çoğu yeri anlamadım rastgele çalıştırıp denedim.ilk izlenimlerim oldukça güçlü hatta ileri seviyeleri can yakıcı bile denebilir.önce eşime taktım denerken çok yüksek moda getirmişim adamcağız çığlığı bastı bir anda:KK1:sonra jeli karnıma sürdüm daha hafif seviyede kendimde denedim.sanki fazla bişey yapmıyor gibi geldi ve seviyeyi biraz daha arttırdım.çıkardıktan sonra bile bir ağrı oluyor hatta şuan bile biraz ağrıyor.buda normal bişey sanırım çünkü mekik çekince bile ilk zamanlar ağrı oluyor zaman içinde vücut alışıyor diye düşünüyorum yani sanırım bu iyiye alamet(umarım öyledir)ama tabi daha çok erken bir süre kullanayım sonra yazarım.:44:

X