Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
evvet geldi bugün kemer.titreşimi bence muhteşem.4 ayrı ayarı var.ama bence de kesinlikle sadece bunla kilo verilmez.yanında diet bol su ve yürüyüşte şart.düzenli uygulayacağım allah nasip ederse sizleri de bilgilendireceğim tabiki

ar-ya inşallah iyi bir makine gelir.bende dediğin siteden vibro shape cosfer almıştım yorumlara aldanarak hiç verimli değildi çok az titretiyordu darbesi yoktu hemen iade ettim sağolsunlar geri çevirmediler iade aldılar.haberin olsun canım.

canıımm şansıma heralde aynı marka aynı yerden titreşimi mkemmel içim dışım sallanıyo resmen.dahası olamaz zaten mesajını okuyunca çok korktumdu ama iş işten geçti çünkü sipariş verdimdi.eşimle papaz olcaz dedim içimden:KK43: ama o bile çok beğendi.çok şükür korktuğum olmadı.ama düzenli yapınca ne derece işe yarayacak bilmiyorum zamanla görücez devamlı yazarım size.tavsiyemi anca 10 gün sonra falan yaparım yani netice olursa.diğer arkadaşların dediği gibi.süre sonu çıkarınca 1-2 dk kadar tatlı bi kaşıntı var takılan bölge de aman sakın hamile olanlar kalp sorunu olanlar kulanmasın.kullanım klavuzunda da özellikle uyarmışlar.şimdilik hayırlı geceler hepinize.kaydirigubbakcemile5

kızlar geleli 1 hafta kadar oldu kemer.spor ve rejim takviyesi de var tabiki ama eminim bunun faydası da var günde iki kere sabah ve akşam 10 ar dk.kulanıyoum bel ilk aldığımda 98 basen yani kalça ve karın çevrem 111 di:KK43: bugün ölçtüm bel 94 basen 108 olmuş.gerçi hala çok:KK43: ama yavaş yavaş ilerşeme olacak ama her ne kullanırsak kullanalım sabır şart.diyet ve spor şart.

1 ay sürekli kullandım ama pek bir etkisini göremedim :KK43: şimdi dolabımın en dip köşesinde eskiyor.

1 ay sürekli kullandım ama pek bir etkisini göremedim :KK43: şimdi dolabımın en dip köşesinde eskiyor.

slm canım muğlanın neresindensin.bende bu sene eşimin tayini dolayısı ile ordan ankaraya geldim ama aklım hala orda:) kemeri düzenli deneyebilinmi peki diyet ve sporla.ben 1 hafta da bunlala yazdığım ölçülere ve 74 kilodan 72.3 kiloya geldim.ama yaptığım hırsı bi görsen:KK43: off nedir bu kadınların bu kadar problemi ya her dert bizde.doğum adet vs vs .birazda erkekler yaşasa ya bunları:)

bende 1 haftadır hem diyet hem de kemer kullanıyorum hafif göbek var zaten o biraz sıkılaşsa yeter,ama acaip kaşındırıyo yaaa...

hayırlı olsun ar-ya güle güle kullan canım.
ben bana gelen kemeri beğenmedim farklı çıkma ihtimali varmı acaba.
bu yüzden başka almıştım vibro belt fitmax çalışırken son hızında dişlerim zınlıyor vallahikaydirigubbakcemile3

sharp luke kemer aldım iki haftadır kullanıyorum düzenli santim incelme yok. iki motoru da eşit güçle çalışmıyor ayrıca.

hayırlı olsun ar-ya güle güle kullan canım.
ben bana gelen kemeri beğenmedim farklı çıkma ihtimali varmı acaba.
bu yüzden başka almıştım vibro belt fitmax çalışırken son hızında dişlerim zınlıyor vallahikaydirigubbakcemile3

:sm_cool:zayıflıycam erken dişten olma bide:)farklı çıkma ihtimali olabilirmi emin değilim ama ben şimdilik memnunum .kademeleri var yükselttinmi zangır zangır oluyon kabloda uzun işten güçtende kalmıyon kullanırken.yalnız elektirkli oluşu korkutmuyo değil çalışırken elektirğe kapılsam yanımda olan farketmez bile tutuşana kadar:)

bende kullanıyorum velfrom sauna massage yi kullanıyorum 3 aydır. Doğum yaptım 5. ayımda kullanmaya başladım karnımda ii toparlanmama var kalçalarımdada ise yarıyor yarım saatte bir duruyor benimki de ama memnunum yalnız çok pahalı bişiler almaya gerek yok herevelazımda da ii bir ürün satılıyor oda iiye benziyor ama şimdiki aklım olsa relaxton almayı tercih ederdim neyse bundanda memnunum

Merhaba herkese, şu kemerlerden titreşimli olan değil de kasları sıkıp bırakan direkt kasları çalıştıran kemerler var tv'de de gördüm ab tronic x2 adında. kullanan, tecrübesi olan var mı acaba?

meraba arkadaslar forumda okudugum yorumlara dayanarak bende 1 hafta önce vibro shape çift motorlu zayıflama kemerı aldım.1 haftadır gunde 3 kere duzenlı olarak kullanıyorum bugun olçüm yaptım belim ve bacaklarımda 3 er cm incelme olmuş zaten gözle görülür bir düzelmede varzemuszemus. çok mutluyum alacak olan arkadaşlara tavsiye ederim tabi boğazınızı tutmak şartıyla hihoyyyt

bende kullanıyorum ama çok kaşındırıyor

Eklentiler

• $upimg0_Massage-Slimming-Belt-_163160.jpg
    $upimg0_Massage-Slimming-Belt-_163160.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 98
arkadaşlar vibro.s. olan ürünü yaklaşık 2 yıl önce kullandım. evet acaip işe yarıyor. fakat yürüyüş+diyetle.
ben sauna şort giyip 1 saat tempolu yürüyüş yapıyordum. bunun yanı sıra ekmek şeker tuzu keserek ve olduğundan daha az yiyerek de rejim yapıyordum. bunların yanında bu aleti de kullanıyordum. ilk başlarda şişkinlik kızarıklık ve kaşıntı yapıyor. şişkinlik yaklaşık 2 gün sonra tam anlamıyla geçiyor ve gerçekten YARDIMCI ürün olarak işe yarıyor.
bu aralar yaklaşık 3 kilo kadar aldığımı fark edince tekrar aynı sisteme başlayayım dedim ki acaip şekilde ritim bozukluğu yaptı ve dolyısıyla çarpıntım oluyordu. kemeri kullanmayı bıraktım 1 hafta sonra normale döndüm. şimdi kullanmak istiyorum korkuyorum. ben de bilemedim naapacağımı
umarım yardımcı olabilmişi,mdir. iyi ve kötü taraflarını paylaşmak istedim.

merhaba arkadaşlar bende bugun aldım vibro shape kullanmaya başladım ama bendeki 10 dk da bir duruyor ve aşırı kaşındırmıyor işe yaramasını çok istiyorum benim sadece belimde ve göbeğimde yağ tabakaları var umarım faydalı olur
bazı arkadaşların yazdığı gibi ritm bozukluğu yapmasından korkuyorum umarım öyle bi sorun olmaz:Saruboceq:

X