Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

e hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun:))) eğer düzenli kullanırsan emin ol işe çok yarıyor. 10dk. da bir duruyor evet ayarı bu şekilde çünkü. ben 3 sefer çalıştırıyorum. yarım saat sonra zaten kendini kilitliyor soğuduktan sonra çalışıyor. ilk kullanımlarda 1 seferfalan çalıştır istersen vücut alıştıktan sonra arttırırsın. böylece rtim bozukluğunu önlemiş olursun bence.

[.......................
şu linki yollmadım
bir arkadaşımız önermedi çok düşük titreşimi dedi
uygundu fiyatı diye baktım
diğerleri pahalı yahu

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de Dynamic Zayıflama Kemerini almayı düşünüyorum indirime girmiş çünkü,sadece onunla kilo verilmez ama en azından yardımcı olur,ben lahana yağını sürüp bu kemeri takıcam

Kızlar bende dün Ab Tronic x2 için sipariş verdim.çarşamba günü elimde olcak.gelişmeleri yazarım.umarım işe yarar.

bendede var bu titreşimli kemerden hani şu reklamlarda gösterilenden 3 ay oldu alalı ama topu topu 5 defa kullamışımdır göbeğimde 2 defakullandım bacaklarıma yamultup yumultup taktım bol geldiğiiçin 15dk üst bacağıma 15dk alt bacağıma ve inanın işe yarıyo çünkü taktığım yerlerde o anda daha eziliyo inceliyo bunu farkettim tabi bisüre sonra eski haline dönüyo ama sürekli kullanınca bence çok güzel sıkılastırırdır ben düzenli kullanmadım çünkü başağrısı yapıyo ama bacaklarımda kullanıcam çünkü sıkılastırmam lazım kızlar iç bacaklarım lambur lumbur sallanıyo oturunca yayılıyo filan çok kötü duruyo o yüzden belki düzenli kullanırsam basımda alısırdır alışkanlık yapardır belki aranızda iç bacaklariçin kullanıp sıkılasan varmı kızlar:Saruboceq:lütfen yardımcı olun yoksa kafayı yiycem nasıl bacaklarımı eski haline döndürücem bilmiyorum çok güzeldi bacaklarım rejim yapmaktan dikkat etmekten yoruldum:1no2:

bende kullandım adı ab-tronic bu kemerle birlikte x-tra jel kullandım böle daha fazla etkisi oluyor hem zayıflatırken hemde sıkılaştırıyor bu sayede selülit oluşmasını engelliyor ama dikkat edin bu kemerin piyasada çok sahtesi var 189 liraya pahalı kalitelidir diye aldım ama sahte çıktı iade ettim vimjo.com diye bi sitede 89 liraya gördüm ordan aldım 2 yıl garantili 2 ay oldu hala kullanıyorum 2 ay içerisindede çok değişmeler oldu

bende kullanıyorum ab-tronic bu kemerle birlikte x-tra jel kullandım böle daha fazla etkisi oluyor hem zayıflatırken hemde sıkılaştırıyor bu sayede selülit oluşmasını engelliyor ama dikkat edin bu kemerin piyasada çok sahtesi var 189 liraya pahalı kalitelidir diye aldım ama sahte çıktı iade ettim vimjo.com diye bi sitede 89 liraya gördüm ordan aldım 2 yıl garantili 2 ay oldu hala kullanıyorum 2 ay içerisindede çok değişmeler oldu

bende bu maRkayı düşünüyorum. sipariş vereceğim . sen kullanınıca sonuçtan haber veririmisin.

Abtronic arızalı ulaştı elime değiştirip vibroshape aldım..etkisini gördüm diyebilirim..eşim belimin gözle görülür şekild einceldiğini söylüyor..
ama düzenli kullanmayı bıraktım...yine eskisine dönüyor :)))

kızlar bu böyle omlayacak alıyoruz hevesle bi kaç kez takıyoruz atıyoruz kenara
birbirimizi gaza getirip başlayalım günlük kullanalım değişimleri birbirimize yazalım

"haa bu arada sonradan okuduğum için tekrar yazmaya gerek duydum.benim alacağım alet mıknatıslarla titreşim sağlıyor.elektrik kullanmıyor.ısı kontrol mekanizması ile her mevsimde derinlere ulaşıp yağları parçalayabiliyor.Bu kemerde bulunan silikojel tabakası sayesinde kaslara doğrudan ulaşan düşük enerji akımı, insan sinir sisteminin yolladığı doğal impülsün bir taklidi olduğundan kalbede zararlı olmaz diye düşünüyorum.8 değişik titreşim ayarı ve 8 değişik hareket şekline sahip."

Bu kemerin ismini öğrenebilirmiyim?????????

bende vibro shape aldım günde 2 defa kullanıyorum etkisini yavaş yavaş görür gibiyim sadece kemerle olmuyor tabi yanı sıra bacak hareketleride yapıyorum ve yediğime dikkat etmeye çalısıyorum (dikkat ediyorum dersem yalan olur)kaydirigubbakcemile3 2 hafta olucak kullanalı işe yara gibi bekleyip görücez:icecream:

bende bu bölgesel zayıflatan ürünlere pek inanmazdım ama "vibro shape" kullandım ve inanılmaz bi şekilde 1 ay düzenli kullanımdan sonra basenlerimin küçüldüğünü gördüm..
tabi sonradan ürünüm bozuldu fazla dayanıklı bi ürün değil, yada ben fazla hoyrat kullandım bilemiyorum..
ama kesinlikle tavsiye ederim kızlar..

görüyorum ki kullanan çok peki banada yardımcı olun basen ve kalça için hangisini alayım.Benim zamanım yok iş yerinde takacam hem çalışabileceğim hem inceltecek bi alet lazım banada bi yardımcı olun olmaz mı

yaa benim kafam karıştı bu vibro shape den almak istiyorum ama bir sürü çeşidi var, VibroShape Cosfer, VibroShape IGIA, VibroShape.... bu extra isimliler original değil galiba reklam olarak koydukları videodakinde böyle extra firma isimleri yok, nerden alınız ankarada elden alabileceğim bir yer varmı yada internetten hangi siteden aldınız ?? benim elektrikli eşyalarda pek şansım yok kaliteli diyebileceginiz bir yer önerirmisiniizzz özelden de mesaj atabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…