Tiroid Kanseri Olanlar

Merhaba, bana tiroid kanseri teşhisi konuldu, lenflerime de yayılmış. Haftaya ameliyat olacağım, sonrasında atom alacakmışım. Doktor en az 4-5 yılı var ileri bir evre dedi. 26 yaşındayım ve korkuyorum. Benzer bir süreci atlatmış olanların yorumlarını merak ediyorum, nüks etme ihtimali nedir, sağlıklı çocuk sahibi oldunuz mu, hayat kalitenizde bir bozulma var mı vs?
Merhaba ameliyatınızı oldunuz mu

Merhaba, bende tiroid kanseri teshisi ile ameliyat olup ardindan atom tedavisi gördüm. Almanyada yasadigim icin sizin sürecinizi merak ediyorum. Nasilsiniz? Tedaviler nasil ilerliyor?

Merhaba ben ameliyat oldum nodülüm şüpheliydi ama çok şükür atom almama gerek kalmadı ama aldırdıktan sonra tiroid değerlerim normal çıkıyor doktorunuz ameliyat diyorsa kesin ameliyatınızı oldun özellikle bi tiroid cerrahına olun ameliyatı

merhabalar, bizde aynı süreçlerden geçtik. önerebileceğim çok iyi bir doktor var arkadşlar. yardımcı olmak isterim bana mesaj atabilirsiniz.

Merhaba. İki hafta sonra tiroid kanserinden ameliyat olacağım. Doktor patoloji sonucu atom gerekebilir dedi neye göre karar veriliyor parça kalıp kalmamasına göre mi

Merhaba. İki hafta sonra tiroid kanserinden ameliyat olacağım. Doktor patoloji sonucu atom gerekebilir dedi neye göre karar veriliyor parça kalıp kalmamasına göre mi
Ben Almanyada yasiyorum ve bana ameliyat sonrasi nolur nolmaz diye 2 defa atom tedavisi verdiler. bi nevi "parca kaldiysa onuda yok edelim" düsüncesiyle

X